۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
کد مطلب : ۲۰۶۲۸
سرادر اشتری مطرح کرد؛

ضرورت حمایت از مرزبانان/ انسداد مرزها باید جزء برنامه های دولت قرار گیرد

ضرورت حمایت از مرزبانان/ انسداد مرزها باید جزء برنامه های دولت قرار گیرد
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،سردار حسین اشتری   فرمانده نیروی انتظامی در دیدار  با مرزبانان گروهان مرزی «پل خاتون»از توابع هنگ مرزی سرخس،گفت: شما مرزداران عزیز که در مقطع جوانی هستید بدانید این دوران، زمینه بسیار خوبی برای رشد، پیشرفت و فراگیری در عرصه های مختلف است.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی بحمدالله جایگاه خوبی بین مردم دارد و اعتماد آحاد جامعه هر ساله براساس نظرسنجی هایی که صورت می گیرد در حال افزایش است، خاطرنشان کرد: براساس آخرین نظرسنجی ها ناجا در بین ۳۲ دستگاه مسئول، جایگاه دوم تا چهارم را از نظر اعتماد مردمی کسب کرده است.
اشتری با بیان اینکه تجهیزات ناجا نسبتا خوب است اما کامل نیست، گفت: توقع نیروی انتظامی از دولت و دولتمردان، حمایت از مرزبانان است که به همین منظور برای مراقبت های بیشتر درخواست هایی از مجلس و دولت انجام شده است.
فرمانده ناجا تاکیدکرد: نسبت به ۱۰ سال گذشته پیشرفت هایی بدست آورده ایم اما مطلوب نیست؛ توقع ما از مسئولان این است علاوه بر افزایش اعتبارات ناجا، موضوع انسداد مرزها نیز  جزو برنامه های آنان باشد.
وی، پاسداری از ارزش های اسلامی و حریم مرزها را یکی از وظایف نیروی انتظامی نسبت به انقلاب، شهدا و مقام معظم رهبری دانست و گفت: مرزبانان باید دارای روحیه انقلابی و از نظر افکار دینی و اعتقادی تقویت شوند تا به پلیسی در تراز انقلاب اسلامی برسیم چرا که نیروی انتظامی، نیروی انقلابی است. 
اشتری با تأکید بر اینکه حرفه ای گرایی یکی از اهداف اصلی نیروی انتظامی به شمار می آید، گفت: ناجا باید از لحاظ تجهیزات،آموزش و مبانی دینی حرفه ای گرا باشد و به آن توجه ویژه ای داشته باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان تصور می کردند انقلاب به چهل سالگی نمی رسد اما همگان عظمت و شکوه انقلاب اسلامی را در ۲۲ بهمن امسال دیدند چرا که دشمن هر چه بیشتر تهدید کرد، مردم پرشور تر از گذشته در این جشن بزرگ ملی شرکت کردند.
فرمانده ناجا با اشاره به چهل سالگی انقلاب، گفت: دوره جدید پیشرفت در کشور شروع شده است؛ چهل سالگی دوران تجربه و پختگی است. در کشور مشکلات اقتصادی وجود دارد که باید توسط مسئولان از روی دوش مردم برداشته شود؛ دشمن بداند که با عملیات روانی کار به جایی نخواهد برد.
وی با اشاره به قدرت دفاعی موشکی و علمی کشورمان، بیان کرد: دهه پنجم انقلاب، دوران پیشرفت و رشد کشور خواهد بود و نیروی انتظامی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار