۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۳
کد مطلب : ۲۲۰۲۷

یارانه‌ نقدی ۲۰ اسفند واریز می‌شود

مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها:
یارانه‌ نقدی ۲۰ اسفند واریز می‌شود
مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها اعلام کرد: آخرین یارانه‌ نقدی امسال چند روز زودتر از موعد و در ساعت ۲۴ روز ۲۰ اسفند ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
یارانه‌ نقدی ۲۰ اسفند واریز می‌شودبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، معمولاً یارانه نقدی هر ماه بیست و ششم آن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
اما آن طور که پیشتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده بود قرار شد تا به همراه حقوق‌های اسفند ماه یارانه‌ آن نیز زودتر از موعد واریز شود.
بر این اساس اکبر ایزدی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با صدور اطلاعیه‌ای زمان واریز یارانه نقدی اسفند ماه را اعلام کرد.
وی افزود: نود و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به اسفند ماه سال جاری به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوار‌های مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۲۰ اسفند ۹۷ به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز و قابل برداشت خواهد بود.
مبلغ یارانه‌های نقدی همان طور که در ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها یعنی آذرماه ۱۳۸۹ حدود ۴۵ هزار و ۵۰۰ بوده است تاکنون نیز تغییری نکرده و برای سال آینده به همین روال پرداخت خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار