۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹
کد مطلب : ۲۲۲۶۸

رسن: به دنبال پیروزی مقابل السدقطر هستیم

رسن: به دنبال پیروزی مقابل السدقطر هستیم
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از باشگاه پرسپولیس، بشار رسن ملی‌پوش عراقی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی اظهار داشت: السد بازیکنان خیلی خوب دارد. ما هم تعدادی از بازیکنان خودمان را نداریم. قدرت ما در کار گروهی است، همانطور که در نیمه نهایی سال قبل نشان دادیم.
او در پاسخ به سوالی درباره بغداد بونجاح ادامه داد: او یک بازیکن خیلی خوب در آسیا و در آفریقا به حساب می‌آید. او یک بازیکن قدر در تیم ملی الجزایر است. او همچنین تنها بازیکن قدرتمند السد نیست. آن‌ها بازیکنان دیگری مثل ژاوی، گابی و عفیف را دارند. در این میان، پرسپولیس مجموعه‌ای است که به صورت تیمی بازی می‌کند. قدرت ما از مجموعه کار تیمی ما می‌آید و این برتری گروهی را سال قبل در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر السد به اثبات رساندیم.
رسن اضافه کرد: من از طرف بازیکنان می‌گویم که ما نهایت تلاش خودمان را خواهیم کرد تا بتوانیم دستورات سرمربی تیم را به مرحله اجرا در بیاوریم. بار اول هم نیست که مقابل یکدیگر بازی می‌کنیم. ما پیش از این، چهار بازی با یکدیگر انجام داده‌ایم. هم ما آن‌ها را خوب می‌شناسیم و هم آنها، ما را. البته همانطور که سرمربی ما گفت ما چند بازیکن خودمان را نداریم، اما آن‌هایی که در زمین حاضر خواهند بود، نفرات قابلی هستند و ما برای پیروزی وارد این بازی می‌شویم و این هدف ما است.
تیم‌های فوتبال السد قطر و پرسپولیس ایران روز سه شنبه از ساعت ۱۹:۱۵ به مصاف هم می‌روند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار