۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷
کد مطلب : ۲۲۳۶۷

سرنوشت اروین در گرو تصمیم سرمربی تراکتورسازی

سرنوشت اروین در گرو تصمیم سرمربی تراکتورسازی
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، لی اروین مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی با وجود اینکه بعد از بازگشت به تبریز  در تمرینات این تیم شرکت می کند اما هنوز در ترکیب اصلی این تیم قرار نگرفته است. 
از تبریز خبر می رسد که اروین هنوز نتوانسته به آمادگی جسمانی دست یابد به همین علت لیکنز سرمربی تراکتورسازی بیان کرده که زمان می برد تا این بازیکن شرایط بازی کردن را پیدا کند.
علاوه بر این اروین امروز همه پست های خود را درباره تراکتورسازی را پاک کرد تا این شائبه ایجاد شود که او قصد جدایی از سرخپوشان تبریزی دارد اما مدیررسانه ای تراکتورسازی این موضوع را تکذیب کرد.
مصطفی منطقی مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی درباره  وضعیت اروین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: جلسه کمیته انضباطی اروین برگزار شد و نتیجه این جلسه هم به این بازیکن اعلام شد. به هر حال نیازی نیست در این مقطع حساس رای پرونده انضباطی اروین را رسانه ای کنیم. 
او درباره اینکه اروین اضافه وزن دارد، گفت: من وزن اروین را نسنجیدم تا در این باره صحبت کنم. به هر حال لیکنز میزان آمادگی جسمانی اروین را می سنجد و اگر آماده بود او را در ترکیب اصلی قرار می دهد. فکر نمی کنم که این بازیکن در  برابر تیم پدیده بازی کند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار