۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۰
کد مطلب : ۲۲۳۹۶

عیدی پلیس به رانندگان متخلف: خودروهای توقیفی از ۲۵ اسفند ترخیص می‌شوند

عیدی پلیس به رانندگان متخلف: خودروهای توقیفی از ۲۵ اسفند ترخیص می‌شوند


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: تمام خودروهایی که به‌علت تخلفات رانندگی توقیف و در پارکینگ هستند از ۲۵ اسفند می‌توانند ترخیص شوند، مخصوصاً خودروهای ارزان‌قیمت و ضعیفی که در حوزه حمل‌ونقل وسیله امرار و معاش راننده هستند.
 
 سردار سیدکمال هادیان‌فر  در حاشیه برگزاری رزمایش ترافیکی نوروز در جمع خبرنگاران با اشاره به توقیف نشدن خودروهایی که بیش از یک‌میلیون تومان خلافی دارند گفت: این خودروها از 28 اسفند تا آخر 17 فروردین توقیف نمی‌شوند و به مردم نیز تأکید داریم که مسائل ایمنی را رعایت کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به به‌کارگیری 35 هزار پلیس و 65 هزار نفر در سازمانهای امدادی دیگر در ایام نوروز، یادآور شد: به‌دنبال این هستیم که به روزی برسیم که تصادفی در کشور رخ ندهد و تصادفات به حداقل ممکن برسد که لازمه آن همکاری خود مردم است.
وی تصریح کرد: خبر خوشی برای مردم دارم، تمام خودروهایی که به‌علت تخلفات رانندگی توقیف و در پارکینگ هستند از 25 اسفند می‌توانند ترخیص شوند، مخصوصاً خودروهای ارزانقیمت و ضعیفی که در حوزه حمل‌ونقل وسیله امرار و معاش راننده هستند.
هادیان‌فر افزود: امیدواریم این اقدامات آرامش مردم و احترام به قانون را بیشتر کند، ما راضی نیستیم کسی را جریمه و وسیله نقلیه او را از زیر پایش خارج کنیم، بهترین روز ما روزی است که جریمه نکنیم و کشته و مصدومی در جاده‌ها نداشته باشیم.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ادامه داد: در واقع اتومبیل‌هایی که توسط راهنمایی و رانندگی توقیف و مدت توقیف برای آنها منظور شده، می‌توانند برای ترخیص خودروی خود اقدام کنند، البته طبیعی است که باید برای ترخیص جریمه را پرداخت کنند، تمام تخلفاتی که برای فرد توسط راهنمایی و رانندگی منظور شده شامل این رفع توقیف می‌شود.
وی ضمن هشدار به رانندگان پرخطر در ایام نوروز نیز گفت: زمانی که راننده اعمال قانون شود یا حرکت حادثه‌ساز داشته باشد بلافاصله به وی پیامک داده خواهد شد، زیرساخت‌های این اتفاق صورت گرفته و در آینده نزدیک اجرایی می‌شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار