۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰
کد مطلب : ۲۲۴۶۸

دستگیری ۲ متهم تبانی در مسابقات فوتبال

دستگیری ۲ متهم تبانی در مسابقات فوتبال
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، و به نقل از فدراسیون فوتبال، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای صادر کرد که در این اطلاعیه ضمن اشاره و تایید دستگیری اخیر دو نفر از اشخاصی که قصد پرداخت پول و تبانی در مسابقه فوتبال را داشتند توسط ماموران پلیس آگاهی، اعلام می‌دارد که در این مقطع حساس و سرنوشت ساز رقابت‌های لیگ برتر و لیگ یک و ... و شرایط جدول مسابقات اعلام می‌دارد که کلیه تحرکات و اتفاقات به نحو کاملاً دقیق تحت رصد و نظارت کمیته اخلاق قرار دارد و با حضور و عضویت نمایندگان مراجع انتظامی و اطلاعاتی در واحد صیانت از فوتبال زیر مجموعه این کمیته اقدامات مناسبی در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است.

علاوه بر این، از کلیه اهالی فوتبال درخواست می‌شود که هرگونه اطلاعات خود در زمنیه تبانی بین بازیکنان، باشگاه‌ها و ... را در اسرع وقت از طریق مراجعه حضوری به آدرس ضلع غربی ورزشگاه آزادی جنب هتل المپیک مرکز ملی فوتبال کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در اختیار این کمیته قرار دهند.

همچنین این کمیته با هشدار اینکه هرگونه تبانی در مسابقات فوتبال می‌تواند مجازات از شش ماه تا سه سال حبس را در پی داشته باشد اعلام می‌دارد که با تخلفات و جرائم در این زمینه به شدیدترین نحو قانونی برخورد و مقابله خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار