۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب : ۲۲۴۷۸

رفعتی: نمی‌خواهیم به حاشیه‌ای که بین قلعه‌نویی و داوران ایجاد شده دامن بزنیم/ کولینا ۱۰ فروردین به ایران می‌آید

رفعتی: نمی‌خواهیم به حاشیه‌ای که بین قلعه‌نویی و داوران ایجاد شده دامن بزنیم/ کولینا ۱۰ فروردین به ایران می‌آید
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری پس از بازی با فولادخوزستان که با نتیجه تساوی یک - یک به اتمام رسید، اعلام کرد: در زندگی اش ۴ داور یعنی محسن ترکی، هدایت الله ممبینی، علیرضا فغانیو اشکان خورشیدی را حلال نمی‌کند.
این اظهارات سبب واکنش محسن ترکی شده و او در بخشی از صحبت هایش، عملکرد ضعیف کمیته داوران و فدراسیون فوتبال را دلیل اظهارات قلعه نویی اعلام کرده است.
داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال درباره اظهارات اخیر قلعه نویی و واکنش داوران گفت: واقعیت این است که ما نمی‌خواهیم به این حواشی دامن بزنیم و صحبتی کنیم که منجر به ایجاد حاشیه‌ای جدید شود، اما شک نکنید کمیته و دپارتمان داوری برای حمایت از جامعه داوران هر کاری لازم باشد انجام داده و می‌دهد.
او درباره آخرین وضعیت انتخاب داور دربی بیان کرد: هنوز هیچ انتخابی برای قضاوت دربی نداشته ایم، اما قرار است پیر لوئیجی کولینا، رئیس ایتالیایی کمیته داوران فیفا صبح روز ۱۰ فروردین به ایران بیاید و سیستم آفلاین VAR که در این بازی استفاده می‌شود را بررسی کند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار