۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵
کد مطلب : ۲۲۵۴۶
سرپرست معاونت امور گمرکی شهید رجایی بندرعباس خبر داد؛

ترخیص ۶۱۰ کانتینر گوشت وارداتی از گمرک شهید رجایی

ترخیص ۶۱۰ کانتینر گوشت وارداتی از گمرک شهید رجایی
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، سعید میرزایی دوستان سرپرست معاونت امور گمرکی شهید رجایی بندرعباس، در رابطه با تعداد کانتینر‌های دپو شده لوازم یدکی در گمرک شهید رجایی بندرعباس، عنوان کرد: این کانتینر‌ها دو بخش دارد؛ تعدادی از آن‌ها به گمرک اظهار نشده و در منطقه ویژه دپو هستند و بخش دیگری نیز اظهار شده و تشریفات ترخیص آن‌ها در گمرک در جریان است.
وی در خصوص واردات گوشت اظهارکرد: در این زمینه مشکلاتی وجود داشته است که کالا به گمرک اظهار نشده بود و علت معطلی هم مربوط به اخذ اسناد بانکی و مجوز‌ها بود؛ پس از انعکاس مشکلات همه ارگان‌ها ورود کرده و در حال حاضر نیز مجوز دامپزشکی در اسرع وقت صادر می‌شود و مسائل نقل و انتقال بانکی در حداقل زمان ممکن صورت می‌گیرد.
میرزایی دوستان اظهار کرد: طی دو ماه اخیر ۶۱۰ کانتینر گوشت وارداتی از گمرک ترخیص شده که بالغ بر ۱۵ هزار تن اعلام شده است.
وی ضمن اعلام آمادگی برای تسریع در ترخیص واردات کالا‌های اساسی بیان کرد: با اختیاراتی که داریم اگر در این زمینه مشکلی وجود داشته باشد به سرعت اجازه ترخیص صادر خواهد شد تا خللی در تنظیم بازار ایجاد نشود.
ضمن اینکه ۹۹ درصد از گوشت‌های وارداتی پس از اظهار به گمرک در کمتر از یک ساعت به درب خروج جهت بارگیری هدایت شده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار