۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴
کد مطلب : ۲۲۵۵۱

دست انداز وزارت ورزش برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال

دست انداز وزارت ورزش برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از خروج کارلوس کی‌روش از فوتبال ایران، نام‌های زیادی برای جانشینی این مربی اعلام شد. اسامی خوزه مورینیو، زیدان، هروه رنار، یورگن کلینزمن و لوران بلان هم در رسانه‌ها مطرح شد، اما فدراسیون فوتبال واکنشی به نام‌های مطرح شده نداشت و مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد، سرمربی تیم ملی را به زودی انتخاب می کنیم.
شنیده می شود فدراسیون فوتبال مذاکرات خوبی را با دو مربی مطرح جهان کرده و پس از نوروز ۹۸ نام مربی مدنظر را اعلام خواهد کرد. در روزهای گذشته شنیده می شد، فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی نامه ای به وزارت ورزش و جوانان زده و از آنها درخواست بودجه کرده کهمحمدرضا داورزنی، معاون وزارت ورزش و جوانان در این باره گفت: فدراسیون فوتبال برنامه سال بعد خود را تنظیم می‌کند. بودجه خود را در مجمع به تصویب می‌رساند و دولت هم بخشی از منابع فدراسیون را تامین می‌کند که طبیعی است، اما اینکه فدراسیون برای جذب مربی خارجی از وزارت ورزش و جوانان بودجه جدایی بخواهد، درست نیست.
حال باید دید با وضعیت اقتصادی کشور و مربی های گران در سطح دنیا، آیا فدراسیون فوتبال می تواند مربی با کیفیتی را برای سرمربیگری تیم ملی ایران انتخاب کند یا خیر؟
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار