۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب : ۲۲۵۵۲

فدراسیون فوتبال درصدد رایگان کردن بازی‌های تیم ملی/ وزیر ورزش مهمان یوز‌های جوان

فدراسیون فوتبال درصدد رایگان کردن بازی‌های تیم ملی/ وزیر ورزش مهمان یوز‌های جوان
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی فوتبال امید ایران باید در رقابت‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ ژاپنبه مصاف ترکمنستان، یمن و عراق برود و به همین دلیل اردوی شاگردانزلاتکو کرانچار از ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ آغاز شد تا ملی پوشان آماده حضور در مسابقات شوند. قرار است امروز (یکشنبه) شاگردان کرانچار در دیداری دوستانه به مصاف تیم المپیک سوریه برود.
کادرفنی تیم ملی درصدد است تا با برگزاری دیدار تدارکاتی و همچنین تمرینات فشرده بازیکنان را آماده مسابقات کنند تا بتوانند به دور دوم رقابت‌ها صعود کنند.
قرار است مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان فردا (دوشنبه) در تمرینات تیم ملی امید حضور یابد و با بازیکنان و کادرفنی گفتگو کند تا به آن‌ها روحیه دهد. همچنین با مذاکرات مهدی تاج و سلطانی فر، قرار است ماجرای دریافت اجاره ۳۳۰ میلیون تومانی ورزشگاه آزادی از تیم ملی امید هم حل شود تا این تیم بدون مشکل به مصاف حریفان برود.
تیم ملی امید در دی ماه ۱۳۹۷ در تورنمنت قطر به قهرمانی رسید و باید در مقدماتی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ ژاپن با هدایت کرانچار در روز‌های دوم، چهارم و ششم فروردین با تیم‌های ترکمنستان، یمن و عراق در ورزشگاه شهید دستگردی مسابقه دهد.
البته تاکنون غیبت ۳ بازیکن (اللهیار صیادمنش، رضا آذری و سلطانی مهر) قطعی است، اما یونس دلفی به ایران می‌آید تا وضعیتش بررسی شود و اگر شرایط بازی داشته باشد، مقابل عراق پا به توپ شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين