۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹
کد مطلب : ۲۲۵۶۵

مسی و رونالدو زیر سایه بکهام

مسی و رونالدو زیر سایه بکهام
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دیوید بکهام اسطوره ورزش انگلیس که به تازگی در ایالات متحده آمریکا با تاسیس باشگاهی به نام اینترمیامی کسب و کار جدیدی در فوتبال برای خود دست و پا کرده است، در مصاحبه جدیدی اعلام کرد: تمایل دارم تا بزرگترین ستاره‌های فوتبال دنیا را به میامی منتقل کنم. با وجود همه دشورای ها، اما علاقه مندم تا با هر دوی آن‌ها به مذاکره بپردازم.
با توجه به اینکه لیگ MLS خیلی در زمینه بازیکن پروری موفق نبوده، بکهام می‌خواهد هم رونقی به باشگاه تازه تاسیس خود دهد و هم از این طریق به درآمدزایی بپردازد.
هم تیمی شدن مسی و رونالدو به قدر کافی جذاب است، اما جذب ابرستاره هایی، مانند این ۲ بازیکن به هیچ عنوان کار ساده‌ای نخوهد بود. به غیر حضور احتمالی سلطان فوتبال و فرازمینی در میامی، بکهام قصد دارد تا استادیومی اختصاصی با کمک معماران برجسته دنیا برای تیم تازه تاسیس خود بسازد.
حضور مسی و رونالدو در میامی در سال‌های آینده نسبت به الان محتمل‌تر است. چرا که هر دوی این بازیکنان از شرایط خوبی در تیم هایشان برخوردار هستند و شاید برای دوران بازنشستگی به همکاری با بکهام فکر کنند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار