۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۹
کد مطلب : ۲۲۵۶۹

تشکیل پرونده ویژه ورزشکاران ملی لرستان در بخش مشاوره روانشناسی

رئیس هیئت پزشکی ورزشی لرستان خبر داد:
تشکیل پرونده ویژه ورزشکاران ملی لرستان در بخش مشاوره روانشناسی
تشکیل پرونده ویژه ورزشکاران ملی لرستان در بخش مشاوره روانشناسی
خرم‌آباد- رئیس هیئت پزشکی ورزشی لرستان از تشکیل فایل ویژه ورزشکاران ملی و جهانی لرستان برای ارائه مشاوره‌های روانشناسی، تغذیه‌ای و دارویی طی سال آینده خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، افشین قنبری شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به دعوت از ۳۰ هیئت ورزشی استان و ارائه برنامه‌های آموزشی و تعاملی به آنها اظهار داشت: با ادارات مختلفی همچون آموزش و پرورش، سپاه، ارتش و… تعامل داریم و نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف برای جامعه هدف آنها اقدام می‌شود.
صدور آن لاین کارت خدمات درمانی برای ورزشکاران
وی با بیان اینکه انجام غربالگری سلامت بانوان ۶ دستگاه اجرایی، ۲۲۰ مورد مشاوره، ویزیت قبل از مسابقات برای ۳۷۰ ورزشکار و برپایی ۸ ایستگاه تندرستی و سلامت از جمله اقدامات انجام شده از سوی هیئت پزشکی ورزشی لرستان است، تصریح کرد: مجلات و بروشورهای مختلفی تهیه شده و در میان ورزشکاران و باشگاه‌های ورزشی استان توزیع شده است.
رئیس هیئت پزشکی ورزشی لرستان از پوشش بیمه‌ای ورزشکاران لرستان خبر داد و افزود: کارت خدمات درمانی ویژه ورزشکاران با اعتبار یک ساله ارائه می‌شود، این کارت‌های خدمات درمانی در سال آینده به صورت آن لاین صادر می‌شوند.
بازرسی از ۱۴۰۴ باشگاه ورزشی لرستان
قنبری با اشاره به اینکه آموزش‌های لازم در خصوص مکمل‌های دارویی، مواد نیروزا و دوپینگی به ورزشکاران ارائه می‌شود، اظهار داشت: در این راستا در ۹ ماهه سال جاری، یک هزار و ۴۰۴ باشگاه ورزشی را بازدید و بازرسی کرده‌ایم که ۹۵ باشگاه به دلیل رعایت تمام شاخص‌های استاندارد تشویق شدند.
وی یادآور شد: همچنین ۱۲۵ باشگاه تذکر دریافت کردند و ۶۵ باشگاه دیگر به اداره کل ورزش و جوانان برای برخورد جدی با آنها معرفی شدند.
لیست داروهای غیرمجاز به باشگاه‌ها ارائه شد
رئیس هیئت پزشکی ورزشی لرستان با تاکید بر اینکه باید آگاه سازی و ارائه آموزش‌های لازم در خصوص پدیده دوپینگ انجام شود و در این رابطه آگاه سازی خانواده‌ها و جوانان مهم است، افزود: برگزاری کلاس‌های آموزشی ما در این بخش‌ها بیش از ۲۵۰ درصد رشد یافته است.
قنبری با اشاره به اینکه لیست همه داروهای دوپینگی و غیرمجاز به باشگاه‌ها ارائه شده است، ادامه داد: در سال آینده فایل‌های ویژه ورزشکاران ملی، المپیکی و جهانی ما تشکیل می‌شود تا هر یک از این ورزشکاران از خدمات مشاوره‌ای، روانشناسی و دارویی ما بهره مند شوند.
کد خبر 4570829
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار