۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب : ۲۲۸۳۷
سفر به کربلای معلا برای عاشقان حسینی(علیه السلام) هموارتر شد

معافیت شهروندان ایرانی از پرداخت حق ورودی به عراق

معافیت شهروندان ایرانی از پرداخت حق ورودی به عراق
معافیت شهروندان ایرانی از پرداخت حق ورودی به عراق
هیئت وزیران دولت عراق در جلسه روز گذشته خود شماری طرح را به تصویب رساند که از جمله آن‌ها معافیت شهروندان ایرانی از پرداخت حق ورودی به عراق است.
معافیت شهروندان ایرانی از پرداخت حق ورودی به عراقبه گزارش بیان ما به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از آر تی، دولت عراق روز سه شنبه تصویب کرد شهروندان ایرانی از پرداخت حق ورودی به کشور عراق معاف شوند؛ البته با این شرط که این معافیت از سوی دولت ایران نیز برای شهروندان عراقی به اجرا گذاشته شود.
هیئت وزیران دولت عراق در جلسه روز گذشته خود شماری طرح را به تصویب رساند که از جمله آن‌ها می‌توان به کاهش هزینه‌های بخش سلامت، پروژه بیمارستان نیرو‌های مسلح و معافیت شهروندان ایرانی از پرداخت حق ورود به عراق در صورت مقابله به مثل اشاره کرد.
هیئت وزیران عراق همچنین راهکار‌هایی را در زمینه رونق گردشگری در این کشور به تصویب رساند. دفتر عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: هیئت وزیران در جلسه خود تصویب کرد هزینه‌های بخش سلامت کاهش یابد و با کاهش دستمزدی که از شهروندان عراقی به هنگام مراجعه به مراکز بهداشتی دریافت می‌شود و نیز رایگان ماندن خدمات پیشگیری در زمینه سلامت موافقت کرد.
دفتر نخست وزیری عراق در ادامه افزود: هیئت وزیران وزارت دارایی را ملزم کرد بودجه عملیاتی وزارت بهداشت را برای سال ۲۰۱۹ بطور کامل تأمین کند تا کار مراکز بهداشتی ادامه یابد و خدمات بهداشتی بهتری ارائه شود.
هیئت وزیران دولت عراق همچنین پروژه بیمارستان ۴۰۰ تخت‌خوابی نیرو‌های مسلح در بغداد را به تصویب رساند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار