۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
کد مطلب : ۲۲۹۳۵

اختلافات طایفه‌ای در شهرک اسلام آباد دزفول، ۷ قربانی گرفت

اختلافات طایفه‌ای در شهرک اسلام آباد دزفول، ۷ قربانی گرفت
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول کشته شدن ۷ نفر و مصدوم شدن ۲ نفر دیگر در جریان اختلافات طایفه‌ای در این شهر را تایید کرد.

به گزارش بیان ما به نقثل از باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول ضمن تایید خبر کشته شدن ۷ نفر و مصدوم شدن ۲ نفر دیگر براثر شلیک گلوله ناشی از اختلافات طایفه‌ای در شهرک اسلام آباد این شهرستان گفت: یک نفر در این درگیری که به علت اختلافات طایفه‌ای و خانوادگی رخ داده با استفاده از سلاح کلاشینکف، ۷ نفر از اعضای یک خانواده را به قتل رساند.
وی حال یک نفر از مصدومان را وخیم عنوان کرد و بیان داشت: قاتل پس از قتلافراد مذکور، اقدام به خودکشی کرده و در حال حاضر در بیمارستان تحت درمان است و احتمال زنده ماندن وی وجود دارد.
حیدری با بیان اینکه ۲ دختر و ۵ مرد در این تیراندازی کشته شده اند، تصریح کرد: ۵ نفر از مقتولان عضو یک خانواده هستند و قاتل، داماد آن‌ها است.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه احتمال درگیری طایفه‌ای بین این طایفه وجود دارد، اذعان داشت: تدابیر لازم برای جلوگیری از این اتفاق اندیشیده شده است.
سرهنگ حسین عیدی، فرمانده انتظامی دزفول گفت: ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه شامگاه شنبه، فردی به نام (ی. غ) به دلیل اختلاف خانوادگی با خانواده همسرش با سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی به سمت اعضای خانواده کرده که در این راستا ۷ نفر به قتل رسیدند.
وی اذعان داشت: قاتل در نهایت با همان سلاح اقدام به خودزنی کرده و خوشبختانه خودکشی وی ناکام ماند و هم اکنون در بیمارستان تحت درمان است.
انتهای پیام/گ
کشته شدن ۷ نفر در درگیری طایفه‌ای
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار