۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب : ۲۳۶۵۶

۱۰هزارمیلیارد تومان لوازم خانگی به مردم سیل‌زده کشور اهدا می‌شود

۱۰هزارمیلیارد تومان لوازم خانگی به مردم سیل‌زده کشور اهدا می‌شود
رئیس امور اصناف و بازرگانان ایران گفت: برای کمک به مردم سیل‌زده ستاد فرمان امام خمینی(ره) به‌ارزش ده‌هزار میلیارد تومان لوازم خانگی به آنان اهدا می‌کند.10 هزار میلیاردتومان لوازم خانگی به مردم سیل‌زده کشور اهدا می‌شود
به گزارش بیان ما به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، پیمان زندی ظهر امروز در جلسه اردوی جهادی مسئولان، خیران، اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اظهار داشت: یکی از فعالیت‌های خوب در زمان وقوع سیل، حضور شبانه‌روزی فعالان اقتصادی، امنیتی و خیّران در مناطق سیل‌زده بود. این افراد نیازهای مردم سیل‌زده را رصد و در نخستین فرصت تهیه و ارسال می‌کردند.
وی افزود: نیازهای اساسی استان از طریق مدیریت ستاد بحران استان با وزارت کشور هماهنگ شود تا با حضور نمایندگان اتاق اصناف استان‌های مختلف به‌صورت تخصصی پیگیری شود.
رئیس امور اصناف و بازرگانان ایران بیان داشت: خسارت‌های واردشده در حوزه اصناف و بازرگانان در سه بخش واحدهای صنفی، صنعتی و شهرک‌های صنعتی است که هریک باید به‌صورت تخصصی و جداگانه مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.
بیشتر بخوانید
وی ادامه داد: اصناف و بازرگانان به‌محض وقوع سیل تمام پوشاک مردم سیل‌زده را تأمین کردند. در استان‌هایی مانند گلستان که پوشش زنان ترکمن متفاوت بود، پارچه مورد نظر تهیه و به‌سبک و فرهنگ این مردم پوشاک دوخته و تحویل شد.
زندی گفت: تمام تلاش ما این است تا واحدهای صنفی و شهرک‌های صنعتی آسیب‌دیده هرچه سریعتر در بخش خود فعال شوند و چرخه اقتصادی بار دیگر در این واحدها و شهرک‌ها به‌حرکت در آید.
انتهای پیام/ع*
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين