۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷
کد مطلب : ۲۳۸۲۰

افتتاح بزرگترین دهکده گردشگری ساحلی جنوب کشور در نخل تقی عسلویه

افتتاح بزرگترین دهکده گردشگری ساحلی جنوب کشور در نخل تقی عسلویه
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، شهردار نخل تقی گفت: این دهکده گردشگری با نام خلیج فارس در زمینی به مساحت ۱۶ هکتار و با سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیارد ریال در ساحل این شهر ایجاد شده است.
سید احمد علمداری افزود: اعتبار این پروژه از محل منابع داخلی شهرداری نخل تقی، عوارض آلایندگی و ارزش افزوده تامین شده است.
وی ادامه داد: در این دهکده، تالاری به ظرفیت ۵۰۰ نفر، آب نمای موزیکال، شش آب نمای پیشرفته، مکان بازی برای کودکان، اسکله سنگی، حوضچه آرامش، ۳۷ آلاچیق با انواع تفریحات ویژه خانواده‌ها، جوانان و بانوان، جاده سلامت با امکانات پیست دوچرخه سواری، زمین اسکیت، ۳۲ چشمه سرویس بهداشتی و حمام ایجاد شده است.
شهردار نخل تقی با بیان اینکه این دهکده گردشگری قابلیت سرمایه گذاری برای ورزش‌های آبی را دارد، گفت: در این دهکده موج شکنی به طول ۲۳۰۰ متر اجرا شده  و قرار است ۱۲ هکتار اراضی حاشیه این طرح، به دهکده ساحلی گردشگری افزوده شود.
علمداری تاکید کرد: با توجه به سکونت تعداد زیادی از کارکنان صنایع پارس جنوبی در این منطقه، ایجاد یک مرکز گردشگری، تفریحی باارزش همواره یکی از مطالبات به حق آن‌ها و مردم این منطقه بوده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار