۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب : ۲۴۰۳۶

تغییر مکان افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران به مصلا

تغییر مکان افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران به مصلا
در حالی که پیش‌تر، کتابخانه ملی محل برگزاری مراسم آغازین نمایشگاه کتاب اعلام شده بود، با تغییر این مکان، محل برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه به ضلع جنوبی مصلای امام خمینی(ره) منتقل شد.
تغییر مکان افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران به مصلا
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، پیش‌تر در گزارشی نوشته بودیم که «عدم حضور رئیس جمهور در مصلای امام خمینی و بازدید از غرفه‌ها و صحبت با ناشران، حرف و حدیث‌های بسیاری را ایجاد کرده است؛ چرا که با توجه به نوسانات قیمت کاغذ و مشکلات ناشران، شاید این گفت‌وشنود می‌توانست کمی ناشران و دست‌اندرکاران کتاب را آرام کند. اینکه نمایشگاه کتاب آغاز کار را از کتابخانه ملی جشن می‌گیرد، قابل تامل است.»
پس از انتشار گزارش فارس، سیدمحمد طباطبایی حسینی مدیر کمیته روابط عمومی نمایشگاه کتاب از تغییر مکان برگزاری مراسم افتتاحیه سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داده و گفته که مراسم افتتاحیه در ضلع جنوبی مصلی و در مجموعه چهل‌سرا برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: با تاکید رئیس جمهور محترم، محل برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران تغییر کرد و به ضلع جنوبی مصلی منتقل شد.
طباطبایی خاطرنشان کرد: زمان برگزاری مراسم افتتاحیه تغییر پیدا نکرده و ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه سوم اردیبهشت ماه این مراسم‌  باحضور دکتر حسن روحانی در مجموعه چهل‌سرا واقع در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
پیش‌تر «تالار قلم» کتابخانه ملی به عنوان محل افتتاحیه نمایشگاه کتاب اعلام شده بود.
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از تاریخ ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين