۰
تاریخ انتشار
شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
کد مطلب : ۲۴۳۴۳

بسته اخبار حوادث امروز هفتم اردیبهشت ماه ۹۸؛

بسته اخبار حوادث امروز هفتم اردیبهشت ماه ۹۸؛

بسته اخبار حوادث امروز هفتم اردیبهشت ماه ۹۸؛
خیانت زن صیغه ای، گنده لات محل را سکته داد/ تعرض به ۲۱ زن در اتاق عمل توسط پزشک کانادایی/قتل دوست به خاطر یک پیراهن در جنوب تهران/جزئیات ناپدید شدن یک پسربچه ۳ ساله در مهریان یاسوج
مهم‌ترین حوادث امروز (شنبه هفتم اردیبهشت ماه سال ۹۸) را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.
بسته اخبار حوادث امروز هفتم اردیبهشت ماه ۹۸؛به گزارش خبرنگار بیان ما به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، مهم‌ترین حوادث امروز (شنبه هفتم اردیبهشت ماه سال ۹۸) را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.
خیانت زن صیغه ای، گنده لات محل را سکته داد
زن ۲۲ساله‌ای که هنگام استعمال موادمخدر در کنار چهار مرد غریبه در یک ویلای شخصی دستگیر شده بود، سرگذشت دردناک خودرا برای مشاور و مددکار اجتماعی فرماندهی انتظامی طرقبه- شاندیز تعریف کرد.
 وی گفت: در سال آخر دبیرستان تحصیل می‌کردم که عاشق گنده لات محل شدم. او که به «قدیر لات» معروف بود هر روز مقابل مدرسه ام می‌ایستاد و به همین دلیل کسی جرات نمی‌کرد برایم ایجاد مزاحمت کند. من هم که فرزند طلاق و تشنه محبت بودم خیلی زود عاشق هیبت و اقتدار مردانه او شدم و در ماجرای عشقی خیابانی و با وجود مخالفت اطرافیانم خیلی زود به عقد «قدیر» درآمدم، ولی چون جا و مکانی برای زندگی نداشتیم او مرا به باغ یکی از بستگانش برد و مجبور شدیم با تعمیرات حاشیه‌ای در آن زندگی کنیم.
با وجود این من عاشق او بودم و حتی لباس‌های کهنه خواهرش را می‌پوشیدم تا این که در همان ماه اول ازدواج باردار شدم، اما هنوز یک ماه بیشتر از ازدواجمان سپری نشده بود که همسرم مقابلم ایستاد و گفت: فقط به خاطر کل کل با دوست دختر قبلی ام که می‌گفت تو دختر خوشگلی هستی و به ارتباط خیابانی فکر نمی‌کنی! با تو دوست شدم تا به او ثابت کنم که من هر چیزی را بخواهم به دست می‌آورم!
آن روز با این جملات قدیر خیلی دلم شکست، اما باز هم نمی‌توانستم از او دل بکنم. خلاصه، درست زمانی که پسرم به دنیا آمد، قدیر مرا طلاق داد و با همان دوست دختر قبلی اش ازدواج کرد. با وجود این من فقط به او می‌اندیشیدم و به همین دلیل ازدواج نکردم تا این که مدتی بعد قدیر لات به خاطر شرارت هایش روانه زندان شد و من از این موضوع اطلاعی نداشتم، اما چند ماه بعد، روزی زنگ تلفنم به صدا در آمد و من در حالی که خشکم زده بود صدای قدیر را از آن سوی خط شنیدم که با بغض و گریه گفت: «من در حق تو خیلی بدی کردم. تو زن باوفایی بودی، اما همسر فعلی ام به من خیانت کرده است. زمانی که در زندان بودم تصویر زننده‌ای از او را در شبکه‌های اجتماعی و کنار یکی از دوستان صمیمی خودم دیدم که با یکدیگر ارتباط زشتی داشتند و حالا که قصد خودکشی دارم، در آخرین لحظات زندگی ام از تو می‌خواهم که مرا ببخشی!»
آن روز با شنیدن این جملات، زبانم بند آمده بود، وحشت زده به او گفتم حاضرم در خانه تو و همسرت کلفتی کنم، ولی در کنار تو باشم، اما او گوشی تلفن را قطع کرد و من روز بعد فهمیدم که قدیر خودکشی کرده است و دیگر در این دنیا نیست. به همین دلیل دچار افسردگی شدید شدم و به پیشنهاد دوستانم برای رهایی از این شرایط به سراغ موادمخدر رفتم. مدتی بعد و در حالی که به یک معتاد حرفه‌ای تبدیل شده بودم، خواهران قدیر حضانت فرزندم را از من گرفتند و من دوباره در حسرت دیدن فرزندم دچار افسردگی‌های شدیدتری شدم. این گونه بود که برای تامین هزینه‌های موادمخدر به هر جایی سر می‌زدم تا این که در آن باغ ویلا دستگیر شدم.
منبع: خراسان
تعرض به ۲۱ زن در اتاق عمل توسط پزشک کانادایی
متخصص بیهوشی که ۷۰ سال سن دارد، در سال ۲۰۱۰ به جرم تعرض جنسی به ۲۱ بیمار زن ۲۵ تا ۷۵ ساله خود در بیمارستانی در شمال تورنتو، به ۱۰ سال زندان محکوم شد.
این پزشک در پی شکایت زن جوان ۲۵ ساله دستگیر شد. شاکی به پلیس گفته که وقتی در اتاق عمل به هوش آمدم پزشک بیهوشی را در حال تعرض به خودم دیدم و با داد و در حالی که هنوز کاملا به هوش نیامده بودم به او التماس کردم، ولی او کار خودش را کرد و از اتاق بیرون رفت.
این زن پس خارج شدن از اتاق عمل بلافاصله با وکیل خود تماس گرفت و از پزشک متجاوز شکایت کرد.
او این کار را پس از بی‌هوشی بیماران خود انجام می‌داد. در حال حاضر متهم در زندان است و دادگاه درخواست او را برای آزادی پیش از موعد رد کرد.
منبع: رکنا
اعترافات وحشتناک مردی که همسر صیغه‌ای‌اش را خفه کرد
تحقیقات ادامه داشت تا اینکه پلیس دریافت زن گمشده مدتی قبل صیغه مردی به‌نام «فریبرز» شده و او نیز به شکل عجیبی ناپدید شده است.
در حالی که کارآگاهان به‌دنبال ردی از این مرد بودند، ۱۰ سال پس از این ماجرا خودروی مقتول را دریکی از شهرستان‌ها کشف کردند.
با شناسایی صاحب خودرو مشخص شد او، خودرو را از مردی به‌نام «فریبرز» خریده است. همین سرنخ کافی بود تا شوهر صیغه‌ای مقتول ردگیری و سرانجام در یکی از شهر‌های غربی کشور دستگیر شود.
متهم در حالی که تصور نمی‌کرد پس از ۱۰ سال، ردپای او در قتل «کبری» پیدا شود، وقتی خود را در برابر شواهد پلیسی دید لب به اعتراف گشود وپرده از راز جنایتش برداشت.
با این اعتراف، کیفرخواست پرونده با موضوع قتل عمد صادر و موضوع برای رسیدگی به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی هدایت رنجبرو با حضور قاضی یزدان‌پور ارسال شد.
در ابتدای جلسه اولیای دم خواستار اشد مجازات برای متهم شدند. سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد تا به سؤالات قضات پاسخ دهد.
با مقتول چه نسبتی داری؟
حدود سال ۸۴ با مقتول ازدواج موقت کردم.
چرا او را کشتی؟
پس از مدتی از ازدواجمان متوجه اعتیادش شدم و سر همین موضوع اختلاف پیدا کردیم. روز حادثه مواد مصرف کرده بود و سر اینکه می‌خواست تعطیلات نوروز با دخترش به شهر دیگری برود با هم درگیر شدیم که او داد و فریاد راه انداخت. من هم برای اینکه ساکتش کنم، دستم را جلوی دهانش گذاشتم که بیهوش شد و روی زمین افتاد. اول فکر کردم به خاطر مواد خوابش برده، اما وقتی بیشتر بررسی کردم دیدم نفس نمی‌کشد و مرده است.
به کسی خبر ندادی؟
دست وپایم را گم کرده بودم، سوئیچ ماشین کبری را برداشتم و جسد را داخل خودرو گذاشتم. بشدت ترسیده بودم. نمی‌دانستم چه کار کنم. به همین دلیل جسد را به اطراف بیابان‌های آتشگاه بردم و همانجا با یک دبه بنزین آتش زدم.
چرا جسد را سوزاندی؟
ترسیده بودم و می‌خواستم اثری از جسد باقی نماند. نمی‌دانستم چه کار کنم فقط خودرو را برداشتم ومتواری شدم.
در این ۱۰ سال چطور زندگی می‌کردی؟
زندگی نداشتم. عذاب وجدان رهایم نمی‌کرد و مدام کابوس می‌دیدم.
آیا فکر می‌کردی روزی دستگیر شوی؟
حتی تصورش را هم نمی‌کردم، اما حالا برای هر مجازاتی آماده ام...
پس از پایان اظهارات متهم قضات وارد شور شده و با استناد به اسناد پرونده و گزارش پزشکی قانونی، متهم را به‌دلیل جراحات منجر به مرگ به حبس و به اتهام قتل عمد به قصاص محکوم کردند.
انتهای پیام/
افزایش آمار چاقوکشی در انگلیس/ هر ۱۲ دقیقه یک حادثه
اخیرا در انگلیس ارقام و اعداد حوادث چاقوکشی به شکل بی سابقه‌ای افزایش یافته است به طوری که آمار‌ها نشان می‌دهد که سال گذشته ۴۴۵۰۰ حادثه چاقوکشی رخ داده است.
انهدام ۶ باند سازمان یافته و دستگیری ۷۱ قاچاقچی موادمخدر + عکس
سرهنگ بخشنده از کشف بیش از ۲ تن موادمخدر در عملیات‌های پلیس از سطح شهر تهران خبر داد.
قتل استاد دانشگاه علوم پزشکی زابل به ضرب گلوله افراد مسلح
شب گذشته افراد مسلح به عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی زابل حمله کردند و او را به قتل رساندند.
یک فوتی و ۲ مصدوم در واژگونی پراید در کمر بندی هشترود
واژگونی پراید در کمر بندی هشترود یک فوتی و ۲ مصدوم بجای گذاشت.
ارجاع ۱۶۸ نفر براثر فوت ناشی از مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن به پزشکی قانونی استان تهران
در دوازده ماه سال نودوهفت، ۱۶۸ مورد فوت ناشی از مسمومیت با گاز منواکسید کربن به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شده اند.
قتل دوست به خاطر یک پیراهن در جنوب تهران
سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم گفت: ساعت ۶:۳۰ دقیقه عصر دیروز مسئولان بیمارستان واوان از مرگ پسر جوان که از ناحیه گردن به شدت زخمی شده بود به کلانتری ۱۷۱ کهریزک خبر دادند.
بیشتر بخوانید؛ معلم بی اعصاب دانش آموز را به باد کتک گرفت
سرهنگ شریفی مقدم در خصوص قتل اتفاق افتاده گفت: ماموران پلیس با حضور در بیمارستان بررسی‌های خود را آغاز کردند و برادر مقتول را که نخستین شخص بود او را در وضعیت وخیم به بیمارستان رسانده بود را مورد بازجویی قرار دادند.
رئیس کلانتری ۱۷۱ کهریزک در ادامه افزود: برادر مقتول به ماموران حادثه را این گونه توضیح داد و گفت، ساعاتی قبل برای دیدن برادرم به محل کارش که یک انباری در کهریزک بود رفتم. هنگامی که به محل مورد نظر رسیدم حسابی شوکه شدم، برادر از ناحیه گردن خونریزی می‌کرد و من خیلی سریع او را به بیمارستان رساندم، اما متاسفانه او نتوانست دوام بیاورد و جانش را از دست داد.
شریفی مقدم بیان کرد: ماموران در ادامه بررسی‌های خود قاتل را که یک جوان ۲۶ ساله افغان و همکار مقتول بود را شناسایی و خیلی زود وی را دستگیر کردند.
در ادامه سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم رئیس کلانتری ۱۷۱ کهریزک در خصوص عامل درگیری منجر به این جنایت گفت: مقتول یک تبعه افغانستان بود چندی پیش پیراهن خود را گم کرده است تا اینکه عصر امروز در محل کارش پیراهن خود را در دست همکارش مشاهده می‌کند و همین جریان باعث درگیری آن‌ها شده است.
وی افزود: قاتل هنگام درگیری کنترل خود را از دست می‌دهد و با چاقوی میوه خوری قاتل را از ناحیه گردن به قتل می‌رساند.  قاتل و مقتول که هردو از تبعه افغانستان بودند ۵ سال در یک انبار واقع در کهریزک تهران با یکدیگر همکار بودند.
بنا به گزارش، با دستور مقام قضایی متهم برای بررسی‌های بیشتر در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.
جزئیات ناپدید شدن یک پسربچه ۳ ساله در مهریان یاسوج
محمد رستمی مدیرعامل آتش‌نشانی یاسوج گفت: ساعت ۱۷ عصر روز گذشته و در پی تماس خانواده‌ای مبنی بر غرق شدن پسر سه ساله خود در رودخانه مهریان یاسوج، بلافاصله نیرو‌های سازمان آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند
وی با بیان اینکه تاکنون هیچ اطلاعی از این کودک به دست نیامده، افزود: تلاش نیرو‌های آتش‌نشانی، هلال احمر و مردم برای پیدا کردن این کودک ادامه دارد.
رستمی با اشاره به اینکه خانواده این کودک برای تفریح به منطقه گردشگری مهریان رفته بودند، عنوان کرد: این خانواده ساعت ۱۷ دیروز زمانی که قصد برگشت داشتند متوجه نبود فرزند خود می‌شوند و هنوز مشخص نیست که این کودک در رودخانه مهریان غرق شده و یا اتفاق دیگری برای او رخ داده است.
توضیحات دادستان زاهدان در رابطه با قتل استاد دانشگاه علوم پزشکی زابل/ موضوع ترور منتفی است
حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد گفت: در این رابطه موضوع ترور منتفی است و فعلا پیش بینی بر این است که موضوع اختلافات خانوادگی بوده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار