۰
تاریخ انتشار
شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱
کد مطلب : ۲۴۳۵۷

مدیرعامل بانک ملت استان یزد به اتهام ارتشاء بازداشت شد

مدیرعامل بانک ملت استان یزد به اتهام ارتشاء بازداشت شد
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ،علی‌اکبر شمس  دادستان عمومی و انقلاب استان یزد اظهار کرد: دستگاه قضایی استان یزد اقدامات پیشگیرانه زیادی در برخورد با مفاسد اقتصادی انجام داده که در بسیاری از موارد بدون تشکیل پرونده قضایی از مفاسد جلوگیری و در برخی موارد به ناچار برخورد صورت گرفته و پرونده تشکیل شده است.
شمس بیان کرد: در همین راستا علی‌رغم میل دستگاه قضایی در هفته گذشته با همکاری خوب سربازان گمنام امام زمان (عج)، نیرو‌های نظامی و انتظامی و اداره کل اطلاعات استان و شهرستان‌ها، مدیر بانک ملت استان یزد دستگیر شد.
دادستان عمومی و انقلاب استان یزد تصریح کرد: پس از مدت‌ها رصد اطلاعاتی و نظارتی، جمع‌آوری اطلاعات و مستندسازی آن، فرد مذکور به اتهام ارتشاء ضمن عزل از جایگاه خود، هم‌اکنون بازداشت و پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است.
وی تأکید کرد: در همین راستا از دادستان‌های شهرستان‌ها نیز درخواست شد ضمن حرمت و شأن مدیران، بحث‌های پیشگیرانه را در نظر گرفته و در هر موردی که نیاز شد با قاطعیت برخورد کرده و بدانند که در این‌گونه موارد دیگر خط قرمزی نداریم.
منبع:فارس
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين