۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۲۶۲۷۳

گودرزی:‌ دوومیدانی ایران 20 سال به عقب بازگشت/ با همشهری‌ها نمی‌توان فدراسیون را اداره کرد

گودرزی:‌ دوومیدانی ایران 20 سال به عقب بازگشت/ با همشهری‌ها نمی‌توان فدراسیون را اداره کرد
پیشکسوت دوومیدانی می‌گوید: دوومیدانی ایران با کارهایی که کیهانی انجام داده 20 سال به عقب بازگشته است.
گودرزی:‌ دوومیدانی ایران 20 سال به عقب بازگشت/ با همشهری‌ها نمی‌توان فدراسیون را اداره کرد
احمد گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط دوومیدانی کشور اظهار داشت: متأسفانه دوومیدانی در کشور ما ۲۰ سال عقب رفته است و متأسفانه فدراسیونی نداریم که به این وضعیت رسیدگی کند.کیهانی در انتخاباتش قول‌های زیادی داد اما عملی نشد. روز اول حرف از استعدادیابی زد اما چه شد و الان به کجا رسیده است. لیگ ما چه وضعیتی دارد. دو مسابقه ماراتن برگزار کردیم آبروریزی بود.
وی افزود: کیهانی در این چهار سال چندین بار سفر رفته و هر پولی هم که آورده خرج سفرهای خودش کرده است. در این چهار سال چقدر استعداد به دوومیدانی ما اضافه شده‌ است؟ کیهانی فقط برنامه‌هایی که مخصوص شخص خودش بوده را خوب اجرا کرده است، نه دوومیدانی! شاید هم حسرتش این باشد که نتوانست ویزای آمریکا را بگیرد. 
رئیس سابق هیأت دوومیدانی تهران عنوان کرد: افرادی که در فدراسیون کار می‌کنند نشان‌دهنده شخصیت آن فدراسیون هستند. متأسفانه در این چهار سال همه کارشناسان را از دوومیدانی دور کرده‌اند چند مربی قهرمان آسیا داشتیم که به مشکل خورده‌اند. رئیس فدراسیون تمام تلاشش را می‌کرد تا هرکسی که مخالفش است را در هیأت‌ها برکنار کند یا کاری می‌کرد که انتخاب نشوند.
گودرزی گفت: روزی در دوی صحرانوردی قهرمان آسیا بودیم اما الان بهترین دونده‌مان در آسیا پانزدهم است. پرش ارتفاع ما چه وضعیتی دارد؟ گفتند به هیأت‌ها کمک می‌کنیم اما هیچ اتفاقی نیفتاد. 

 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا چون کیهانی در هیأت تهران با شما موافق نبود این صحبت‌ها را می‌کنید یا موضوع دیگری است، گفت: من خودم نخواستم دیگر در هیأت تهران ادامه دهم چون با این فرد نمی‌شد کار کرد. اگر صحبتی هم می‌کنم به خاطر این است که دلم برای دوومیدانی می‌سوزد.  ما زمانی در هیأت تهران قهرمان ایران می‌شدیم اما الان چه وضعیتی دارد. 
رئیس سابق هیأت دوومیدانی تهران با اشاره به اینکه نایب رئیسی آسیای میانه دردی از ایران دوا نمی‌کند، بیان داشت: ما زمانی «عیدی علیجانی» را به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون آسیا داشتیم که خیلی کمک‌ حال دوومیدانی ایران بود اما حالا هیچکس را نداریم. پژمان معتمدی مدرس فدراسیون جهانی است اما همین کیهانی از زمانی که آمده با او مخالفت کرده است.
وی در پایان عنوان کرد: آن زمان که در هیأت تهران بودم به خود کیهانی گفتم با همشهری‌هایی که در فدراسیون جمع کرده‌ای دوومیدانی اداره نمی‌شود و همین اتفاق هم افتاد. ورزشکار و مربی همگی ناراضی هستند و کسی را پیدا نمی‌کنید که از این شرایط راضی به نظر برسد. مطمئنا دوومیدانی ایران درست خواهد شد اگر کسی بیاید که بتواند این رشته را اداره کند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين