۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۹
کد مطلب : ۲۶۳۹۳

بیش از ۹۰۰هزار خودرو در راه شمال/مسافران به هیچ وجه جمعه برنگردند

رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد
بیش از ۹۰۰هزار خودرو در راه شمال/مسافران به هیچ وجه جمعه برنگردند
بیش از ۹۰۰هزار خودرو در راه شمال/مسافران به هیچ وجه جمعه برنگردند
رئیس پلیس راهور ناجا از افزایش ۳۰ درصدی تردد در محورهای شمالی کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید کمال هادیانفر در حاشیه بازدید از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به خبرنگار سایت راهور اظهار کرد: علیرغم آنکه طرح تابستانی پلیس در جاده‌های کشور از ۲۰ خردادماه آغاز می‌شود اما نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی در تعطیلات نیمه خرداد نیز در آماده باش کامل بوده‌اند و نسبت به روان‌سازی ترافیک در جاده‌ها و برخورد با تخلفات حادثه‌ساز اقدام می‌کنند.
وی از افزایش ۳۰ درصدی تردد در محورهای شمالی کشور خبر داد و گفت: رصدها و پایش‌های پلیس نشان می‌دهد که تردد در محورهای منتهی به شمال کشور در این ایام ۳۰ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر نیز حجم تردد در این جاده‌ها بالاست بنابراین از شهروندان می‌خواهیم که تردد در محورهای شمالی را امروز از برنامه سفر خود خارج کنند.
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس آمار تردد شمارها بیش از ۹۰۰ هزار خودرو هم‌اکنون از ۴ محور هراز، فیروزکوه، چالوس و قزوین – رشت در راه رفتن به شمال کشور هستند که همین امر موجب ایجاد بار ترافیکی سنگین در این محورها شده است.
وی به بازگشت مسافران اشاره کرد و افزود: تاکید می‌کنیم مسافران به هیچ وجه جمعه را برای بازگشت انتخاب نکنند و به مرور در هفته آینده بازگشت داشته باشند.
کد خبر 4633861
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين