۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷
کد مطلب : ۲۶۴۵۳

دست رد مدیران تراکتورسازی به کادرفنی خانوادگی

دست رد مدیران تراکتورسازی به کادرفنی خانوادگی
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از باشگاهتراکتورسازی، مدیران تراکتور در پی درخواست هواداران و نتایج قابل قبولتونی اولیویرا به همراه تراکتور در فصول گذشته با این مربی برای حضور روی نیمکت سرخپوشان تبریزی در فصل آینده لیگ برتر وارد مذاکره شدند که در طی این مذاکرات در تمامی موارد مالی و فنی توافق حاصل شد و تنها روی یک بند طرفین به توافق نرسیده و مذاکرات به بن بست رسید.
در این مذاکرات سرمربی پرتقالی اصرار داشت تا پسرش به عنوان یکی از دستیاران وی در باشگاه تراکتور حضور داشته باشد که مدیران باشگاه تراکتور به دلایلی با حضور پسر تونی مخالفت کردند.
در حالی که باشگاه تراکتور، تونی را در انتخاب دستیارانش آزاد گذاشته بود، اما به وی اعلام کرده بود که به دلایلی پسرش را نباید به عنوان دستیار انتخاب کند که بازهم در صورت موافقت تونی، وی می‌تواند به عنوان سرمربی فصل جدید تراکتور روی نیمکت این تیم حضور یابد.
تونی اولیویرا نیز چند روز پیش با انتشار پیامی از مذاکرات خود با باشگاه تراکتور خبر داده و اعلام کرد که نتوانسته با این باشگاه به توافق برسد. وی در بخش دیگر سخنانش به مسائل مالی اشاره کرده و گفته است که پیشنهاد مالی باشگاه حتی بالاتر از درخواست من بود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين