۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۲
کد مطلب : ۲۶۵۶۱

شناسایی اشیای داخل دیوار با اسکنر هوشمند

شناسایی اشیای داخل دیوار با اسکنر هوشمند


با قرار دادن اسکنر Walabot DIY روی دیوار، فرکانس‌های رادیویی را شناسایی کرده و موقعیت مکانی لوله‌ها و سیم‌ها را از طریق تلفن همراه ردیابی کنید.
امروزه یکی از مشکل‌ترین امور منزل، شناسایی مناسب‌ترین مکان برای نصب یک تابلو یا گلدان به دیوار است. چرا که اغلب کاربران بدون اطلاع از وجود اشیای داخل دیوار، ضربه‌ای با چکش وارد کرده و پس از فرو رفتن میخ، متوجه قطع ناگهانی سیم برق یا ترکیدگی لوله می‌شوند. برای حل این مشکل اسکنرهوشمندی طراحی و تولید شده است که همانند یک نمایشگر اشیای درون دیوار را نشان داده و مناسب‌ترین مکان را به کاربر نشان می‌دهد. این ابزار هوشمند بسادگی به تلفن همراه اندرویدی کاربران متصل شده و تمامی سیم‌ها و لوله‌های کار شده درون دیوار را نشان می‌دهد. این سیستم با نمایش تمامی اشیای داخل دیوار، چشم‌اندازی واقعی از مناسب‌ترین مکان برای ضربه زدن چکش به دیوار را فراهم کرده و کاربر را در قرار دادن صحیح میخ روی دیوار کمک می‌کند. این فناوری علاوه بر اسکن تمامی اشیای داخل دیوار، موقعیت مکانی دیوارهای بتنی، گچی و چوبی را نیز به وضوح شناسایی کرده و با ارسال پیام به کاربر کمک می‌کند.
این سیستم یکی از برترین ابزار برای نوسازی منزل به شمار رفته و کاربر را در شناسایی مناسب‌ترین محل برای تخریب یا هرگونه تغییر و تحول در دیوارهای بتنی ساختمان کمک می‌کند. این اسکنر هوشمند علاوه بر شناسایی اشیای، هرگونه حرکت و جنبشی در داخل دیوار را نیز شناسایی کرده و کاربران را در ردیابی جوندگان احتمالی در دیوارها کمک می‌کند. اسکنر هوشمند Walabot DIY در حال حاضر در وب سایت های عمومی با قیمتی برابر 80 دلار امریکا به فروش می‌رسد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين