۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب : ۲۶۵۸۶

توفیق اجباری در تیم لیگ برتری

توفیق اجباری در تیم لیگ برتری
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، باتوجه به مشکلات مالی و منع کمک رسانی از سوی وزارت نفت به تیم‌های نفتی لیگ برتر فوتبال کشور، تیم فوتبال پارس جنوبی جم کارش را در بازار نقل و انتقالاتی آغاز کرد. جمی‌ها ابتدا با فراز کمالوند سرمربی سابق تیم گل گهر سیرجان و تیم‌های تبریزی قراردادشان را امضا کردند و خرید بازیکنان جدیدشان را هم با جذب محمود شفیعی بازیکن فصل گذشته گل گهر در لیگ آزادگان و البته ایمان باصفا هافبک سال‌های نه چندان دور استقلال تهران شروع کردند.
کمالوند بعد از امضای قرارداد با باشگاه پارس جنوبی عنوان کرده بود، با توجه به مشکلات مالی که تیمش دارد، مبنای جذب بازیکن در سال جدید در تیم پارس جنوبی برطبق جوان گرایی و استفاده از  بازیکنان بومی خواهد بود.
سال گذشته بازیکنان مطرحی مثل محمد نوری و رحمان احمدی که سابقه بازی در پرسپولیس تهران و تیم ملی فوتبال ایران را دارند در  پارس جنوبی حضور داشتند که شنیده می‌شود این بازیکنان در سال جاری در جم نمی‌مانند.
کمالوند در روز‌های گذشته علاوه بر بازدید از مدارس فوتبال باشگاه پارس جنوبی عنوان کرد تا جایی که لطمه‌ای به تیم وارد نشود از بازیکنان جوان و البته بومی حاضر در استان بوشهر برای استفاده در لیگ برتر دوره نوزدهم بهره خواهد کرد.
حالا باید دید در ادامه فصل نقل و انتقالات چه بازیکنانی به تیم فوتبال پارس جنوبی جم اضافه می‌شوند و البته کدام یک از بازیکنان مطرح به صورت رسمی از جمع نفرات این تیم کنار می‌روند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار