۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۱
کد مطلب : ۲۶۵۹۲

ایرانی‌ها لیگ فوتسال چین را فتح کردند

ایرانی‌ها لیگ فوتسال چین را فتح کردند
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش   خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتسال شن ژن چین در مسابقات لیگ برتر این کشور موفق شد که به مقام قهرمانی دست پیدا کند. در این تیم بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان نیز حضور دارند که هر کدام موفق شدند به عناوین مهمی دست پیدا کنند.
علی اصغر حسن زاده و قدرت بهادری و احمد اسماعیل پور سه بازیکن ملی پوش تیم ملی فوتسال کشورمان هستند که امسال در لیگ چین بازی می‌کنند. حسن زاده و قدرت بهادری ۲ بازیکن ملی پوش کشورمان که در تیم شن ژن چین بازی می کردند و موفق شدند با این تیم به مقام قهرمانی دست پیدا کنند.
در پایان مسابقات لیگ چین علی اصغرحسن زاده و احمد اسماعیل پور هر کدام موفق شدند که به عناوین مهمی دست پیدا کنند. علی اصغر حسن زاده بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان و هم چنین بازیکن تیم شن ژن چین توانست عنوان ارزشمندترین بازیکن فوتسال در لیگ چین را به نام خود به ثبت برساند.
هم چنین احمد اسماعیل پور دیگر بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان که او هم امسال به مانند قدرت بهادری و علی اصغر حسن زاده در لیگ چین و در تیم دائو این کشور بازی می‌کرد توانست عنوان بهترین گلزن خارجی لیگ چین را بدست آورد.
ایرانی‌ها لیگ فوتسال چین را فتح کردند
لازم به ذکر است که در لیگ چین بازیکنان به ۲ بخش خارجی و چینی انتخاب می‌شوند که خوشبختانه ملی پوشان ایرانی ما توانستند در هر ۲ بخش خارجی این عنوان را به نام خود به ثبت برسانند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار