تکذیب شایعات فضای مجازی درباره جابجایی استاندار کرمانشاه و ارتباط وی با میترا استاد

20 خرداد 1398 ساعت 17:35

از سوی استانداری کرمانشاه شایعات مطرح شده در فضای مجازی درباره استاندار کرمانشاه تکذیب شد.


 به گزارش بیان ما به نقل از گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، مسعود بهرام نژاد مدیر کل حوزه استانداری کرمانشاه با انتشار بیانیه‌ای شایعات مربوط بهانتصاب هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه را به عنوان استاندار خوزستان تکذیب کرد.
وی گفت: هرگونه خبر جابجایی استاندار کرمانشاه در فضای مجازی صحت ندارد و وی همچنان در کسوت استانداری کرمانشاه مشغول خدمت به مردم این استان است .
اصغرعظیمی مهر مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه نیز هر گونه تماس استاندار کرمانشاه را با مرحومه میترا استاد را تکذیب کرد و گفت: در پی درج خبری در یکی از کانال‌های تلگرامی مبنی بر اینکه فردی از خانواده مقتول "میترا استاد" مدعی شده است که شخصی طی تماس تلفنی خود را به عنوان مهندس بازوند استاندار کرمانشاه معرفی نموده است، به اطلاع می‌رساند این خبر کاملا کذب بوده و هیچگونه تماس تلفنی توسط بازوند استاندار کرمانشاه و یا از طرف ایشان نه با خود خانم استاد و نه با خانواده این مرحوم برقرار نشده است.
بدیهی است پیگیری قضایی از منبع و منتشرکننده خبر مزبور توسط استانداری کرمانشاه انجام خواهد شد .


کد مطلب: 26601

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/26601/تکذیب-شایعات-فضای-مجازی-درباره-جابجایی-استاندار-کرمانشاه-ارتباط-وی-میترا-استاد

بيان ما
  http://www.bayanema.ir