۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۸
کد مطلب : ۲۶۶۰۲

کریم باقری از پرسپولیس اخراج می‌شود/ شایعه یا واقعیت!

کریم باقری از پرسپولیس اخراج می‌شود/ شایعه یا واقعیت!
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در ساعات گذشته شایعاتی در فضای مجازی به راه افتاده است که ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا کریم باقری، مربی این تیم را اخراج کند.
این شایعه هم اکنون در فضای مجازی  به سرعت دست به دست می‌شود و زمانیکه برای پیگیری این موضوع با ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفتگو کردیم، او بیان کرد: دیگر از دست این حاشیه‌ها خسته شده ام. من با کریم باقری دوست هستم و هیچ مشکلی با او ندارم. من با هیچ کدام از اعضای تیم مشکلی ندارم و همه تلاش می‌کنند تا تیم به موفقیت برسد.
گفتنی است، شنیده می‌شود ماجرای اختلاف ایرج عرب و کریم باقری، به دستمزدی که مربی ایرانی پرسپولیس در این فصل می‌گیرد، بازمی گردد. باقری برای یک فصل قراردادی ۷۰۰ میلیونی با پرسپولیس بسته و باشگاه هم موظف است این مبلغ را به حساب او واریز کند و گویا ایرج عرب در محفلی خودمانی از مبلغ قرارداد کریم باقری انتقاد کرده و مدعی شده باید راهی پیدا کند تا دستمزد او را کاهش بدهد. موضوعی که از همان جلسه به اطلاع باقری رسیده و او را عصبانی کرده است، اما اکنون ایرج عرب بیان کرده مشکلی با باقری ندارد.
مربی توانا سرخپوشان از سال ۹۴ در این تیم حضور دارد و همراه با این تیم به افتخارات زیادی دست پیدا کرده است.
حال باید دید آیا کریم باقری همراه با برانکو در پرسپولیس خواهد ماند یا این تیم را ترک می کند؟
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين