۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵
کد مطلب : ۲۶۶۵۲

درخشان: نمایش تیم ملی مقابل کره جنوبی با سال‌های اخیر متفاوت بود/ ویلموتس باید روی انسجام خط دفاعی تمرکز کند

درخشان: نمایش تیم ملی مقابل کره جنوبی با سال‌های اخیر متفاوت بود/ ویلموتس باید روی انسجام خط دفاعی تمرکز کند
به گزارش بیان ما حمید درخشان کارشناس فوتبال در گفتگو با  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ارزیابی اش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، اظهار داشت: تیم ما فوتبال بسیار خوبی مقابل کره جنوبی انجام داد و نسبت به گذشته شرایط بهتری از لحاظ در اختیار داشتن میزان مالکیت توپ و خلق موقعیت داشت. البته باید هماهنگی بین خطوط مختلف تیم ملی بیشتر بشود. اشتباهات مدافعان مان باید کاهش یابد. هافبک هایمان باید به موقع به دفاع و حمله اضافه شوند و مهاجمان را در موقعیت‌های بهتر و بیشتری قرار بدهند.
او ادامه داد: باید هافبک‌های تیم ملی گردش توپ بیشتری انجام بدهند و با سرعت بالاتری توپ را به نفرات تهاجمی انتقال بدهند. این مسائل هم با برگزاری بازی‌های تدارکاتی بیشتر حل می‌شود. در مجموع فوتبال خوبی از تیم ملی مقابل کره مشاهده کردیم. پیش از این در بازی هایمان با کره جنوبی فرصت خاصی برای گلزنی نداشتیم و از روی شانس، اشتباهات حریف یا هوشمندی بازیکنانمان به گل می‌رسیدیم، اما در بازی امروز دیدید که تیم ملی روان‌تر بازی کرده و فرصت‌های زیادی آن هم در خانه حریف خلق کرد.
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران درباره اشتباهات خط دفاعی تیم ملی گفت: خط دفاع تیم ملی در بازی با کره چندان هماهنگ نبود و باید اشتباهاتش کمتر شود. ویلموتس در بازی با سوریه و کره ثابت کرد به فوتبال تهاجمی علاقه زیادی دارد، اما باید روی انسجام خط دفاعی تیم ملی هم تمرکز کند تا در بازی‌هایی که می‌توانیم به پیروزی برسیم با اشتباهاتی مانند اشتباهی که پورعلی گنجی و محمدی در صحنه گل کره مرتکب شدند، برد را از دست ندهیم.
درخشان درباره ارزیابی اش از عملکرد ویلموتس در بازی با سوریه و کره جنوبی گفت: ما با ۲ بازی نمی‌توانیم درباره ویلموتس نظر بدهیم، اما او نشان داده دنبال ایجاد تحول در تیم ملی است و می‌خواهد سبک بازی آن را تغییر بدهد. از بازیکن‌های جدید هم استفاده می‌کند و باید به او برای پیاده کردن تفکراتش زمان داد. در کل امیدوارم با حضور ویلموتس تیم ملی روند بهتری داشته باشد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار