۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب : ۲۶۷۳۰

نایب‌ رئیس مجلس: دولت برنامه اقتصادی ندارد/ناف بودجه از درآمدهای نفتی را باید قطع کنیم

نایب‌ رئیس مجلس: دولت برنامه اقتصادی ندارد/ناف بودجه از درآمدهای نفتی را باید قطع کنیم
گره استان‌ها ـ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان اقتصادی کشور بحث اقتصاد را با بودجه دولت اشتباه گرفته‌اند، گفت: ما برنامه اقتصاد کشور را گم کرده و دولت هم تاکنون چیزی به عنوان برنامه اقتصادی در اختیار ما قرار نداده است.
عبدالرضا مصری در گفت‌وگو  با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در طول هفت سال گذشته همواره در عناوین شعارهای سال بر رونق تولید تأکید داشته‌اند اظهار داشت: نگاه مقام معظم رهبری بر تمرکز بر اشتغال، تولید و رونق اقتصاد مقاومتی نگاه به درون کشور است.
نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور به این علت است که مسئولان مربوطه گرفتار بی‌عملی برای تحقق شعارهای سال از جمله اقتصاد مقاومتی و رونق تولید شده‌اند، گفت: باید به ظرفیت‌های درون کشور برای رونق تولید تکیه شود و اشتغال تنها در دل تولید ایجاد می‌شود.
مصری با اشاره به آخرین فرمایشات مقام معظم رهبری که بحث اساسی کشور را اقتصاد دانستند و موضوع جنگ تمام عیار اقتصادی را مطرح کردند، عنوان کرد: ایشان بر 6 مؤلفه رونق تولید، ارزش پول ملی، بهبود وضعیت کسب و کار، جدا کردن اقتصاد از نفت، تبدیل دخالت دولت در اقتصاد به رویکرد هدایت و نظارت و قطع دستان مفسدان و قاچاقیان کشور تأکید داشتند.
وی با بیان اینکه بنده معتقدم فرضیات، نظرات و تئوری‌های مختلفی در حوزه اقتصاد کشور مطرح شده و ما به هیچ عنوان کمبود تئوری، مطلب و محتوا در امر اقتصاد و رونق تولید نداریم گفت: ما گرفتار ‌بی‌عملی در کشور شدیم زیرا همه از تئوری، مشکلات و راهکارها صحبت می‌کنیم در حالی که در شرایط کنونی مشکل اجرا داریم.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: هیچ کس مشکلات اقتصادی را ا انکار نمی‌کند و همه گرفتار بی‌عملی شدیم و تا به این تئوری‌ها عمل نشود و فقط مرور این تئوری‌ها دوایی از دردهای متعدد اقتصاد درمان نخواهد کرد
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين