۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب : ۲۶۷۹۳

کرمانشاه میزبان رویداد بین‌المللی گردشگری ۲۰۲۰ شد

کرمانشاه میزبان رویداد بین‌المللی گردشگری ۲۰۲۰ شد
 به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، بازوند استاندار کرمانشاه پیرامون چگونگی اعطای امتیاز میزبانی این رویداد بین المللی به کرمانشاه، گفت: گردشگری و خدمات محور توسعه استان محسوب می‌شود و مدیریت ارشد استان تلاش کرده از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این حوزه در راستای ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار بهره بگیرد.
وی بیان کرد: در همین راستا طی این دو سال اخیر رایزنی‌ها و پیگیری‌های گسترده‌ای به منظور کسب میزبانی رویداد بین‌المللی اکوتوریسم و گردشگری روستایی در سال ۲۰۲۰ میلادی انجام گرفت و خوشبختانه روز گذشته نامه رسمی موافقت با میزبانی این رویداد بسیار مهم به استانداری کرمانشاه ابلاغ شد.
وی ادامه داد: کسب این میزبانی در واقع فرصت‌سازی برای توسعه استان بر اساس ظرفیت‌های موجود است و مصداق بارز سیاست اقتصاد مقاومتی و رونق تولید مورد نظر رهبر معظم انقلاب می‌باشد.
بازوند بیان کرد: کرمانشاه در حوزه گردشگری روستایی و بوم گردی دارای ظرفیت بسیار گسترده‌ای است و روستا‌های استان در طول چهار فصل سال از قابلیت گردشگر پذیری برخوردارند که یک قابلیت بی‌نظیر محسوب می‌شود.
وی گفت: در تعطیلات عید فطر، ده‌ها هزار گردشگر از روستا‌های استان دیدن کردند به گونه‌ای که حتی در برخی اماکن مانند منطقه اورامانات ترافیک‌های بسیار سنگینی شکل گرفت.
استاندار کرمانشاه  گفت:کرمانشاه ۲۰۲۰ می‌تواند به موتور محرکه توسعه استان تبدیل شود و رونقی گسترده‌ای را در منطقه ایجاد کند و روستا‌های کرمانشاه را تبدیل به یک مقصد دایمی گردشگری کند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين