۰
تاریخ انتشار
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب : ۲۶۸۰۸

مربی اسپانیایی در تیم ملی فوتبال ایران

مربی اسپانیایی در تیم ملی فوتبال ایران
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از حضور فرهاد مجیدی در تیم ملی فوتبال امید ایران، سهراب بختیاری زاده و رضا شاهرودی با تیم ملی امید قطع همکاری کردند و هرچند تا یک سال دیگر قرارداد داشتند اما ترجیح دادند تا با فرهاد مجیدی کار نکنند. 
به همین دلیل تاکنون حضور فرشاد ماجدی در کادرفنی تیم ملی امید قطعی است و با جلسه ای که ساعتی پیش بین مجیدی و استیلی، مدیر تیم ملی امید برگزار شد، قرار است دیگر دستیاران به کادرفنی یوزهای جوان اضافه شوند. البته مجیدی درخواست اضافه شدن یک مربی اسپانیایی را داده تا او را در راه صعود به المپیک ۲۰۲۰ ژاپن همراهی کند. 
حال باید دید فدراسیون فوتبال که در صدد بود تا به جز تیم بزرگسالان، در دیگر پایه ها از مربی ایرانی استفاده کند با حضور مربی اسپانیایی در کادرفنی فرهاد مجیدی موافقت می کند یا خیر؟
دلیل قطع همکاری این ۲ مربی آن بود که شاهرودی و بختیاری زاده به دلایل شخصی که داشتند، دوست نداشتند تا با مجیدی همکاری کنند. این تیم برای صعود به المپیک باید در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ آسیا در تایلند به مرحله نیمه نهایی بازی‌ها راه پیدا کند. این بازی‌ها با حضور ۱۶ تیم برگزار می‌شود و ایران در سید چهار این بازی‌ها قرار دارد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين