۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱
کد مطلب : ۲۷۳۰۸

تکذیب جر و بحث تند روحانی با جهانگیری/اما!!

تکذیب جر و بحث تند روحانی با جهانگیری
پايگاه خبري انتخاب نزدیک به دولت نوشت: در پی بروز مباحثه ای در جلسه ی شنبه ی سران قوا، روحانی خطاب به جهانگیری می گوید که شما و اصلاح طلبان به دنبال سرنگونی دولت هستید.
جهانگیری، اما در واکنش به این سخنان روحانی، اظهارات تندی بر زبان نمی‌آورد، اما تصمیم به ترک جلسه را می‌گیرد، اما لاریجانی از او می‌خواهد جلسه را ترک نکند.
جهانگيري پس از پايان جلسه، راهی منزل شده و در محل كار خود حاضر نمی شود.چندین تن از وزرا، طی ديروز و امروز با جهانگیری در منزلش دیدار کرده اند و خواستار بازگشت او به سرکارش شده اند، امری که هنوز محقق نشده است.
محمدجواد ظريف از جمله وزرایی است كه براي وساطت، به منزل جهانگيری رفته است.
بیشتر بخوانید:
بحث شدید روحانی با جهانگیری/ معاون اول قهر کرد/ روحانی خطاب به جهانگیری: شما دنبال سرنگونی دولت هستید/ جهانگیری از دیروز به محل کارش نرفته است
اما کاظم پالیزدار، مشاور معاون اول رئیس جمهور در واکنش به این خبر گفت: معاون اول رئیس جمهور هم اکنون در جلسه هیات دولت حضور دارد. پالیزدار گفت: جلسه هیات دولت دقایقی پیش آغاز شده و آقای جهانگیری هم با قوت در این جلسه حضور دارند.
بیشتر بخوانید:
پالیزدار: اسحاق جهانگیری هم‌اکنون در جلسه هیات دولت حضور دارد
البته توییت حسام الدین آشنا، مشاور روحانی نیز در این باره جالب است: جلسات عالی کشور نه جای بله قربان گویی است، نه جای خطاب و عتاب و نه جای قهر و ناسازگاری. بزرگان کشور در این جلسات، دیدگاههای سازمانی مختلف و گاه متعارض را با صراحت تمام مطرح و تبادل نظر را تا رسیدن به بهترین تصمیم برای بهبود زندگی مردم دنبال می‌کنند. اختلاف نظر بد نیست.

علی ربیعی سخنگوی دولت، در پاسخ به این سؤال که ماجرای قهر جهانگیری از دولت، صحت دارد یا خیر، گفت: بین اختلاف نظر و قهر، تفاوت وجود دارد. طرح موضوع قهر در شأن آقای جهانگیری نیست و صحت ندارد.
با اینحال بعضی معتقدند که این جور فیلمها درز سالهای آخر دولت روحانی به این خاطر است که کمکم اصلاح طلبان به مردم بگویند نا موفقی آقای روحانی به آنها مربوط نیست و حساب آقای جهانگیری راغ جدا کنند
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين