۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰
کد مطلب : ۲۷۳۹۸

برانکو: به اعتراض پرسپولیس اهمیتی نمی‌دهم/ لوکا مودریچ را من کشف کردم

برانکو: به اعتراض پرسپولیس اهمیتی نمی‌دهم/ لوکا مودریچ را من کشف کردم
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس با روزنامه الریاضیه عربستان مصاحبه ای انجام داده است.
صحبت های برانکو با این روزنامه عربستانی به شرح زیر است:
از حضور در تیم الاهلی خوشحالم و مطمئنم که در لیگ عربستان موفق می‌شوم. الاهلی یکی از باشگاه‌های بزرگ عربستان است. درباره تاریخ این باشگاه هم زیاد خوانده و شنیده ام. مذاکراتم با الاهلی خیلی سریع پیش رفت و نقاط مشترک زیادی برای موفقیت و خوشحال کردن تماشاگران داشتیم.
چهار سال در پرسپولیس بودم و با این تیم بهترین نتایج را رقم زدم. جدایی از پرسپولیس برای من ساده نبود، ولی من مربی خارجی هستم و نیاز به تجربیات جدید دارم.
با پرسپولیس مقابل الاهلی و دیگر تیم‌های عربستان بازی کرده ام و کاملا نسبت به این تیم ها شناخت دارم.
برانکو گفت: درباره بازیکنانی که می‌خواهیم با رئیس باشگاه صحبت می کنیم. الاهلی بازیکنان خیلی خوبی دارد. صحبت ما درباره بازیکن خارجی بیشتر برای جذب یک هافبک بازیساز و یک مدافع وسط است. اما به بازیکنان محلی هم نیاز داریم.
او ادامه داد: از اینکه تماشاگران الاهلی از من حمایت کردند خوشحالم. من مربی با تجربه‌ای هستم و با تیم های زیادی کار کرده و قهرمانی های زیادی داشته ام.
برانکو ادامه داد: فلسفه من بازی هجومی است و الاهلی هم مهاجمان توانمندی، چون عمر السوما و دجانینی را دارید. از حضور آن‌ها در الاهلی خوشحالم و با دو مهاجم بازی خواهم کرد. الاهلی و الهلال بهترین بازیکنان داخلی عربستان را دارند. با این حال نمی‌توانم به صورت شخصی از بهترین بازیکنان عربستان نام ببرم.
او گفت: در طول دوران مربیگری ام به بازیکنان جوان زیادی فرصت دادم مثل لوکا مودریچ که من او را کشف و به دنیای فوتبال معرفی کردم.
برانکو در بخشی از صحبت های خود گفت: هدف من در الاهلی پیروزی در تمام مسابقات و گرفتن تمام جام‌ها است.
او در واکنش به شکایت پرسپولیس به فیفا خاطرنشان کرد: به اعتراض پرسپولیس اهمیتی نمی‌دهم. آن‌ها گفته‌اند که به فیفا شکایت کرده اند، ولی چیز رسمی بین من و باشگاه الاهلی نبوده و چیزی دستشان نرسیده است. هرچه بوده در حد حرف بوده است. من مربی آزاد هستم و پرسپولیس را ترک کردم به این خاطر که آن‌ها به بعضی از شروط قراردادم احترام نگذاشتند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين