۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵
کد مطلب : ۲۷۴۰۰

پرسپولیسی‌ها منتظر تایید سرمربی جدید

پرسپولیسی‌ها منتظر تایید سرمربی جدید
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از پایان رقابت‌های لیگ هجدهم، پرسپولیسی‌ها درگیر بحث ماندن برانکو و سپس انتخاب سرمربی جدید شدند و به همین دلیل نتوانستند بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرند و در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی نداشتند و تنها فرشاد احمدزاده را با عقد قراردادی ۳ ساله به خدمت گرفتند.
پس از رسمی شدن قرارداد احمدزاده از سوی پرسپولیسی ها، انتقادات زیادی به مدیریت این تیم وارد شد که چرا پیش از انتخاب سرمربی جدید، با بازیکن قرارداد رسمی امضا شد و به همین دلیل سرخپوشان با بازیکنانی که به توافق رسیدند، قرارداد رسمی امضا نکردند تا ابتدا پس از انتخاب سرمربی و تایید او، بازیکنان قرارداد امضا کنند.
شنیده می‌شود سرخپوشان با ۲ - ۳ بازیکن لیگ برتری به توافق رسیدند و قرار است پس از تایید توسط سرمربی جدید که تا امشب (سه شنبه) مشخص می‌شود، قرارداد همکاری امضا کنند.
گفته می‌شود سرخپوشان با محمد حسین کنعانی زادگان و ۱ - ۲ بازیکن دیگر به توافق رسیدند و به زودی قرارداد آن‌ها رسمی خواهد شد. همچنین مهدی طارمی، وحید امیری و رامین رضاییان هم در لیست پرسپولیسی‌ها حضور دارند و باید دید با این تیم به توافق می‌رسند یا خیر؟
درباره وضعیت سرمربیگری این تیم هم باید بدانید که مدیران پرسپولیس در استانبول در حال مذاکره با گزینه‌های مدنظرشان هستند و به احتمال زیاد با مربی با قیمت کمتر از یک میلیون یورو قرارداد همکاری امضا می‌کنند که به طور قطع اروپایی است و هنوز خبر موثقی از جلسات آن‌ها با گزینه‌های سرمربیگری  پرسپولیس به بیرون راه پیدا نکرده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين