۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۰
کد مطلب : ۲۷۴۰۱

معاون وزارت ورزش و جوانان ۹ شغله نیست

معاون وزارت ورزش و جوانان ۹ شغله نیست
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،مازیار ناظمی، سخنگوی وزارت ورزش و جوانان در گفتگو با شبکه خبر درباره اعطای ۸ حکم مسعود سلطانی فر برای ژاله فرامرزیان، معاون مالی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: ما یک برنامه دهگانه تحول در نظام اداری داریم و مانند تمام وزارتخانه‌ها جزء وظایف قانونی معاون توسعه مدیریت و منابع است و شغل محسوب نمی‌شود. این ۸ حکم ابلاغی شغل نیست و وظایف معاون مالی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان محسوب می‌شود.  
او افزود: در همه ارگان‌ها و ... این احکام وجود دارد و شغل محسوب نمی‌شود و هدف آن توانمندسازی و ارائه خدمت دستگاه‌های اجرایی است. همچنین تربیت کارشناسان و  توسعه یکپارچه از اهداف دیگر این امر است و اینکه به این شکل می‌گویند درست نیست، زیرا دستگاه‌های نظارتی مانند دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور در تمامی سازمان‌ها و ... حضور دارند و هیچ فرد دولتی نمی‌تواند بیشتر از یک شغل داشته باشد و حقوق دریافت کند.
ناظمی ادامه داد: این احکام از سوی وزارت ورزش و جوانان به هر معاونی که تغییر می‌کند، اعطا می‌شود و به هیچ عنوان شغل محسوب نمی‌شوند و وظیفه معاون مالی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش است.  
سخنگوی وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: تمامی معاونان مالی و توسعه منابع انسانی تمامی وزارت‌ها این وظایف را دارند و در این بحثی که درحال حاضر بوجود آمد، کمی شیطینت رسانه‌ای وجود داشت.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين