۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : ۲۸۰۱۲

کدام دستگاه‌ها حقوق نجومی پرداخت می‌کنند؟

کدام دستگاه‌ها حقوق نجومی پرداخت می‌کنند؟

نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس گفت: برخی از مدیران دستگاه‌های دولتی حقوق‌های ۳۰ تا ۶۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند.
محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اخبار منتشر شده درباره دریافت حقوق‌های نجومی از سوی برخی مدیران دولتی گفت: تداوم دریافت حقوق‌های نجومی از سوی برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی باعث رنجش خاطر و بی‌اعتمادی مردم به مسئولان می‌شود.
وی با بیان اینکه متأسفانه دریافت حقوق‌های نجومی بعضی از مدیران ارشد دستگاه‌های دولتی تبدیل به یک رویه متداول شده است، افزود: این در حالی است که بسیاری از کارمندان دولتی با کار فراوان حقوق‌های ناچیز دریافت می‌کنند.
نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس با تاکید بر اینکه دریافت حقوق‌های نجومی از سوی برخی از مدیران باعث بی‌انگیزگی و کاهش بهره وری در کارمندان می‌شود، ادامه داد: دریافت حقوق‌های نامتعارف و غیرقانونی از سوی برخی از مدیران ارشد دولتی به عدالت اجتماعی خدشه  وارد می‌کند.
پورمختار با بیان اینکه چنین دریافتی‌هایی در شرایطی که مردم در وضعیت اقتصادی مناسبی نیستند باعث دلسردی و سرخوردگی مردم می‌شود، تصریح کرد: وزرا باید در این زمینه شفاف‌سازی کرده و به مردم و وکلای ملت گزارش دهند.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ادامه داد: طبق گزارش‌های رسیده برخی از مدیران شرکت‌های زیر مجموعه وزارت اقتصاد، شرکت‌های آب، برق، گاز، نفت و همچنین شرکت شستا حقوق‌های 30 الی 60 میلیونی دریافت کرده‌اند که ضروریست تا این موضوع بررسی و جلوی آن گرفته شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين