۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۹
کد مطلب : ۲۸۱۱۶

احتمال اعزام نبی رضایی به مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک

احتمال اعزام نبی رضایی به مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک
این احتمال وجود دارد علاوه بر عادل مجللی، نبی رضایی نیز به مسابقات جهانی قایقرانی در مجارستان اعزام شود.
احتمال اعزام نبی رضایی به مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک
به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات جهانی آبهای آرام به میزبانی مجارستان از 30 مرداد ماه آغاز شد که ملی‌پوشان کانو و کایاک ایران خود را برای شرکت در این مسابقات که سهمیه المپیک 2020 توکیو نیز در آن توزیع می‌شود، آماده می‌کنند.
عادل مجللی کانوسوار ایران قرار است در ماده 200 متر در این مسابقات حضور یابد اما برنامه مسئولان این است که مجللی در این مسابقات بتواند از عنوان خود دفاع کند. 
علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی در گفت‌وگو با فارس در این باره گفت: مجللی در مسابقات جهانی در ماده 200 متر که تخصص خودش است رقابت می‌کند تا بتواند از عنوانش دفاع کند. بعد از پایان مسابقات جهانی، تمرینات مجللی برای کسب سهمیه المپیک در مسابقات قاره‌ای تغییر می‌کند و وی در مسافت هزار متر به رقابت خواهد پرداخت.
وی افزود: با توجه به برگزاری مسابقات جهانی زیر 23 سال در رمانی که ملی‌پوشان ایران اواخر تیرماه راهی این کشور خواهند شد، نبی رضایی بعد از این مسابقات احتمالا راهی مجارستان خواهد شد و در مسابقات جهانی و کسب سهمیه المپیک شرکت می‌کند.
به گزارش فارس، امین بوداغی، پیمان قویدل، احمدرضا طالبیان، علی آقامیرزایی و امید احمدی در اردو هستند که به مسابقات جهانی مجارستان اعزام می‌شوند. ایران در کایاک 4 نفره و تک نفره در این مسابقات شرکت می‌کند.
انتهای پیام/س
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين