۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۲۸۱۷۴

شهادت فرمانده پلیس به دست قاچاقچیان

شهادت فرمانده پلیس به دست قاچاقچیان
 
 
 
 درگیری مسلحانه قاچاقچیان مواد مخدر با مأموران پلیس در شهرستان میناب با شهادت فرمانده ایستگاه بازرسی منطقه و کشف 500 کیلو مواد پایان یافت.
 سردار عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی هرمزگان در تشریح این خبر گفت: ساعت 11 شامگاه سه‌شنبه عوامل گشت تلفیقی انتظامی شهرستان میناب با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگرد‌های پلیسی در جریان انتقال یک محموله مواد مخدر قرار گرفتند و پیگیری موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. مأموران در جریان گشت در محور‌های خاکی اطراف ایستگاه بازرسی چغازردی، خودروی قاچاقچیان را مشاهده کرده و دستور ایست دادند اما قاچاقچیان مسلح که مأموران را در تعقیب خود دیدند شروع به تیراندازی کردند و با یکدیگر درگیر شدند. قاچاقچیان که عرصه را بر خود تنگ دیدند، پس از طی مسافتی با به آتش کشیدن خودروی حامل مواد مخدر قصد فرار داشتند که با سرعت عمل مأموران چهار نفر از متهمان دستگیر شدند. در پاکسازی از محل، ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر که مقداری از آن در آتش سوخته بود، کشف و خودروی دیگر متعلق به قاچاقچیان نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: در این درگیری ستوان یکم «حجت‌الله دشتبانی» فرمانده ایستگاه بازرسی به شهادت رسید و ستوان دوم «صفدر سالاری» مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين