۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳
کد مطلب : ۲۹۷۰۴

ناراحتی کالدرون از بازیکنان پرسپولیس/ تمرینات سرخپوشان پشت در‌های بسته برگزار می‌شود

ناراحتی کالدرون از بازیکنان پرسپولیس/ تمرینات سرخپوشان پشت در‌های بسته برگزار می‌شود
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال پرسپولیس در یکی از دیدار‌های دوستانه خود مقابل تیم فولاد خوزستان با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد و ۲ بازیکن این تیم اخراج شدند. کمال کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده به دلیل اعتراض به داوری در این بازی دوستانه اخراج شدند تا کالدرون، سرمربی آرژانتینی سرخپوشان با شوک بزرگی مواجه شود.
کالدرون که از این موضوع ناراحت شده بود، به بازیکنان تیمش گفت که باید مراقب رفتار و حرکات خود در زمین باشند، زیرا با اخراج می‌توانند شرایط تیم را بحرانی کنند. سرمربی آرژانتینی سرخپوشان به شدت به نظم و انضباط اهمیت می‌دهد و اینکه بازیکنی شرایط تیم را بدون در نظر گرفتن موقعیت، بحرانی کند، او را عصبانی می‌کند و همین موضوع سبب شد تا در دیداربا فولاد ناراحت باشد.
تمرینات پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار می‌شود
در برخی خبرها آمده بود که تمرینات سخپوشان با نظر محسن خلیلی، مدیر تیم پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار می‌شود که یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در این‌باره بیان کرد: تمرینات با نظر کالدرون پشت درهای بسته برگزار می‌شود و دیگر صحبت‌ها شایعه است.
او افزود: زمان آغاز مسابقات لیگ برتر نزدیک است و کادرفنی می‌خواهد تمرینات تاکتیکی و تکنیکی را پشت سر بگذارد و طبیعی است که تمرینات و بازی‌های دوستانه پشت در‌های بسته برگزار شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين