رای دادگاه CAS درباره پرونده سوپرجام ۸ شهریور اعلام می‌شود

19 مرداد 1398 ساعت 17:06

طبق اعلام معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس، رای دادگاه عالی ورزش درباره پرونده سوپرجام، ۸ شهریور اعلام می‌شود.


به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اینکه دیدار سوپرجام فوتبال ایران پیش از لیگ هجدهم برگزار نشد و استقلالی‌ها حاضر به انجام مسابقه نشدند، کمیته انضباطی و کمیته استیناففدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که پرسپولیس با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید و قهرمان سوپرجام شد که سبب گردید تا استقلالی‌ها شکایت خود را به دادگاه عالی ورزش ببرند.
قرار بود دادگاه عالی ورزش CAS رای این پرونده را تا ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ (۲ روز پیش) اعلام کند، اما بازهم مطابق با ماده R ۵۹ اعلام کرد، نیاز به زمان بیشتری دارد و طبق زمان بندی جدید، قرار است رای این پرونده تا ۸ شهریور اعلام شود.
مهدی ذاکر، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس با تایید این خبر در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: قرار بود رای دادگاه CAS درباره پرونده سوپرجام تا ۱۷ مرداد اعلام شود، اما طبق قانون و مقررات و ماده R ۵۹، اعضای دادگاه CAS برای بررسی پرونده نیاز به زمان بیشتری دارند و به همین دلیل قرار است رای تا ۳۰ آگوست (۸ شهریور) اعلام شود.
همچنین پرند عزیزی، قاضی دادگاه بین المللی ورزش در این باره بیان کرد: طرح دعوا حتی در دادگاه‌های داخلی منجر به صدور رای در ۲، ۳ ماه نمی‌شود. دادگاه CAS بسیار شلوغ است و حتی بار‌ها توصیه شده است بیشتر دعاوی در داخل ارکان قضائی کشور‌های مختلف صادر شود. صدور رای برخی پرونده‌ها مانند پرونده‌هایی که به المپیک مروبط می‌شود، در این دادگاه ۲، ۳ سال زمان می‌برد.


کد مطلب: 29707

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/29707/رای-دادگاه-cas-درباره-پرونده-سوپرجام-۸-شهریور-اعلام-می-شود

بيان ما
  http://www.bayanema.ir