۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴
کد مطلب : ۲۹۷۶۹

ابهام در تاریخ شروع نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران

ابهام در تاریخ شروع نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که چند روز پیش اعلام شد که بازی‌های لیگ نوزدهم همزمان با عید غدیرخم برگزار می‌شود، اما صادق درودگر رئیس سازمان اقتصادیفدراسیون فوتبال امروز در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که لیگ برتر روز ۲۸ مرداد آغاز نمی‌شود.
بعد از صحبت‌های درودگر خبر‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه بازی‌های لیگ برتر از روز ۳۱ مرداد ماه آغاز می‌شود، اما سعید فتاحی مدیر برگزاری مسابقات سازمان لیگ این خبر را رد و بیان کرد: چنین تصمیمی نگرفتیم که لیگ را از ۳۱ مرداد ماه شروع کنیم و همچنان سر الزام‌های مد نظرمان هستیم.
به هر حال هر روز زمانی برای برگزاری بازی‌های لیگ برتر اعلام می‌شود، اما سازمان لیگ تاریخ شروع مسابقات را اعلام نمی‌کند تا تکلیف ورزشگاه تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها مشخص شود.
به نظر می‌رسد مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال قصد دارند پیش از شروع اردوی جدید تیم ملی فوتبال ایران که به احتمال فراوان از هفت یا هشت شهریور آغاز خواهد شد، دست کم ۲ هفته ابتدایی لیگ نوزدهم را برگزار کنند، اما تا زمانی که دست کم ۵ - ۶ ورزشگاه اعلام آمادگی نکنند، تاریخی برای شروع این رقابت‌ها اعلام نمی‌کنند.
البته قرار است در هفته جاری جلسه‌ای برای رسیدگی به آخرین وضعیت ورزشگاه‌های میزبان بازی‌های لیگ برتر برگزار شود تا در صورت مثبت ارزیابی شدن گزارش تجهیز ورزشگاه‌ها، مسئولان سازمان لیگ تاریخ دقیق شروع لیگ را مشخص کنند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين