۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب : ۲۹۷۷۱

هیئت فوتبال تهران جواب استقلال را داد/ بی انضباطی از باشگاه بود

هیئت فوتبال تهران جواب استقلال را داد/ بی انضباطی از باشگاه بود
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از هیئت فوتبال استان تهران در پی توضیحات منتشره در پایگاه اطلاع رسانی باشگاه استقلالدرخصوص افشای قرارداد برخی از بازیکنان آن باشگاه و انتساب علت آن به هیئت فوتبال استان تهران موارد زیر باستحضار عموم می‌رسد:
۱. هیئت فوتبال استان تهران و تمامی کارکنان آن همچون گذشته خود را موظف به رعایت حریم و اطلاعات اشخاص می‌داند.
۲. محل ثبت نام و ثبت قرارداد‌ها در ساختمان هیئت فوتبال مجزا بوده وخبرنگاران محترم پس از ثبت قرارداد با هماهنگی باشگاه‌ها به مصاحبه با افراد می‌پردازند.
۳. با توجه به تدابیر اخذ شده در هیئت فوتبال در طول بیش از یک دهه فعالیت و ثبت قرارداد، تاکنون حتی موردی از اطلاعات اشخاص یا باشگاه‌ها از این هیئت منتشر نشده است.
۴. باتوجه به بی انضباطی نماینده و پراکندگی اسناد باشگاه استقلال در هنگام ثبت قرارداد‌های آن باشگاه، مسئولان این هیئت ضمن تذکرات جدی خواستار انضباط و رازداری نماینده آن باشگاه شدند؛ لذا هیئت فوتبال استان تهران همانند گذشته ضمن رازداری و محرمانه نگه داشتن کلیه اطلاعات، به کلیه باشگاه‌ها توصیه می‌کند تا با رعایت نظم و انضباط و عدم پراکنده نمودن برگه‌های قرارداد و فرم‌های تایید سوابق فردی افراد در هنگام حضور در هیئت فوتبال از حفظ حریم افراد اطمینان حاصل نمایند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين