۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۵
کد مطلب : ۲۹۷۷۵

بیرانوند از مامور نیروی انتظامی بوشهر عذرخواهی کرد

بیرانوند از مامور نیروی انتظامی بوشهر عذرخواهی کرد
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، بیرانوند  امروز به همراه سیدجلال حسینی و حسین ماهینی با سفر به استان بوشهر، از استواریکم  افشین مهدویان مامور نیروی انتظامی عذرخواهی و دلجویی کرد.
او در این دیدار صمیمانه گفت: برخورد نامناسب بنده با مامور یگان امداد ناجا در بازی پرسپولیس و پارس جنوبی به دلیل فضای پراسترس بازی نهایی لیگ اتفاق افتاد که البته چنین رفتاری قابل قبول نیست.
بیرانوند افزود: همواره قدردان زحمات ماموران خدوم نیروی انتظامی هستیم، به طور قطع چنین رفتاری بدون سوء نیت بوده و در فضای پراسترس بازی نهایی لیگ اتفاق افتاده است.
او ادامه داد: من دست مامور نیروی انتظامی را می‌بوسم، به تازگی هم در یک برنامه تلویزیونی به طور رسمی در حضور مردم از مجموعه پرتلاش و زحمتکش ناجا عذرخواهی کردم.
 سردار سلیمان ملک زاده جانشین معاون حقوقی و امور نمایندگان مجلس نیروی انتظامی هم در حاشیه این دیدار با تبریک عید قربان گفت: نیروی انتظامی تامین کننده نظم، امنیت، آسایش و آرامش مردم در جای جای میهن اسلامی است.
او با بیان اینکه ورزشکاران همیشه حامی امنیت هستند، عنوان کرد: یک پای امنیت، ورزشکار، باشگاه و هوادار است که کمک می‌کنند امنیت مطلوبی در مسابقات و فضا‌های ورزشی ایجاد شود.
جانشین معاون حقوقی و امور نمایندگان مجلس ناجا،  بیان کرد: گاهی اوقات یک اتفاق کوچک بازتاب بسیار منفی دارد و ما هیچ وقت انتظار نداریم یک ورزشکار شاخص به عنوان الگو چنین رفتاری در مقابل پلیس داشته باشد و انتظار است که این افراد کمک کنند فضای امنیت و آرامش برقرار و پایدار باشد.
سردار ملک زاده با بیان اینکه همکاران ما در نیروی انتظامی تلاش می‌کنند تا به بهترین نحو ممکن امنیت و آرامش ورزشکاران و تماشاگران در مسابقات ورزشی را تامین کنند، تاکید کرد: وقتی یک رفتار مثبت یا منفی از یک ورزشکار ملی و اسطوره سر می‎‌زند، بازتاب‌های فراوانی در فضای داخلی و خارجی دارد.
او با اشاره به اینکه لباس پلیس، لباس خدمتگزاری است، گفت:امروز ورزشکارانی متدینی در جامعه داریم که الگوی نوجوانان و جوانان ما هستند.
در حاشیه دیدار تیم پرسپولیس و پارس جنوبی در ۲۶ اردیبهشت در ورزشگاه تختی شهرستان جم استان بوشهر، تصویری از برخورد ناشایست و به دور از اخلاق علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس با مامور نیروی انتظامی هنگام انجام وظیفه در فضای مجازی منتشر شد.
در این تصویر نشان داده می‌شد مامور پلیس پیش از برخورد نامناسب علیرضا بیرانوند، در حال عکس گرفتن با سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان بوده و هیچ حرکت دیگری انجام نداده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين