۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب : ۲۹۹۸۲

چرا ایران با سرمربی حال حاضر عربستان به توافق نرسید؟/ پشت پرده منتفی شدن حضور «رنار» مشخص شد

چرا ایران با سرمربی حال حاضر عربستان به توافق نرسید؟/ پشت پرده منتفی شدن حضور «رنار» مشخص شد
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از جدایی کارلوس کی روش پرتغالی از فوتبال ایران، مسئولان فدراسیون فوتبال با گزینه‌های زیادی مذاکره کردند و سرانجام مارک ویلموتس بلژیکی با عقد قراردادی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد تا در مسابقات پیش رو، هدایت یوز‌های جوان را برعهده بگیرد.
یکی از گزینه‌های موردنظر فدراسیون فوتبال پیش از پیوستن ویلموتس، هروه رنار فرانسوی بود. او که با مراکش قرارداد داشت، مذاکراتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داد و به توافق رسیده بود، اما از لحاظ زمانی مشکلاتی داشت و به همین دلیل حضورش منتفی شد.
او درصدد بود تا پس از جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۹ به ایران بیاید، اما فدراسیون فوتبال به دلیل اینکه فشار زیادی را متحمل می‌شد، قید همکاری با رنار را زد و با ویلموتس قرارداد بست.
عباس ترابیان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در این باره می‌گوید: با رنار به توافق کامل رسیدیم تا به ایران بیاید، اما بر سر زمان حضور به توافق نرسیدیم و حضور او منتفی شد. او اعلام کرد که پس از مسابقات جام ملت‌های آفریقا به ایران می‌آید، زیرا باید به تعهداتش عمل می‌کرد، اما فدراسیون فوتبال هم برای انتخاب سرمربی زیر فشار بود و به همین دلیل حضور او منتفی شد.
چرا ایران با سرمربی حال حاضر عربستان به توافق نرسید؟/ پشت پرده منتفی شدن حضور رنار مشخص شد
او افزود: رنار به شدت علاقه‌مند به ایران بود و دوست داشت تا در تیم ملی ایران کار کند. درباره رقم قرارداد رنار هم باید بگویم که رقم قرارداد او به همراه ۲ دستیاری که می‌آورد، بیش از ۲ میلیون یورو می‌شد، رقم قرارداد دستیار او کمتر از کی روش بود.
ترابیان ادامه داد: رنار دارای سبک بود و کارش را به خوبی انجام می‌داد و اگر شانس با ما یار بود، او می‌توانست سرمربی تیم ملی ایران شود. او علاقه زیادی به ایران داشت و دوست داشت تا در تیم کشورمان فعالیت کند که این اتفاق رخ نداد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين