۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۳
کد مطلب : ۲۹۹۹۳

خبرهای خوش نقل و انتقالاتی تراکتور در راه است/ هافبک هجومی اهل پرو در لیست خرید دنیزلی

خبرهای خوش نقل و انتقالاتی تراکتور در راه است/ هافبک هجومی اهل پرو در لیست خرید دنیزلی
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور در ترکیه حضور دارد تا با بازیکنان خارجی مدنظر دنیزلی مذاکره کند و در صورت توافقات نهایی بین آن‌ها قرارداد منعقد شود.  
امانوئل آدبایور مهاجم سابق باشگاه رئال مادرید یکی از گزیته‌های مدنظر دنیزلی است که یکی از مدیران تراکتور جذب این بازیکن شاخص را نه تایید و نه تکذیب کرد.  
همچنین یکی از سایت‌های ترکیه‌ای مدعی شده است که آدبایور با باشگاه تراکتور قرار داد ۲ ساله بسته است، اما یکی از مدیران تراکتور این موضوع را تکذیب و بیان کرد که این موضوع فقط در رسانه‌ها مطرح شده است و هنوز به طور رسمی بازیکنی را به خدمت نگرفتیم.  
علاوه بر این یکی از رسانه‌های کشور پرو مدعی شده است که ویلیان میمبلا که در پست هافبک تهاجمی بازی می‌کند به تراکتور می‌پیوندد. البته مدیر باشگاه تراکتور اعلام کرد که اسامی زیادی در رسانه‌ها مطرح می‌شود و وضعیت جذب بازیکنان خارجی در یکی، ۲ روز آینده مشخص می‌شود.  
به هر حال حضور صادقیان مدیرعامل تراکتور در ترکیه نشان می‌دهد که طی روز‌های آینده شاهد خبر‌های جذاب نقل و انتقالاتی از این باشگاه تبریزی خواهیم بود.  
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين