۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۵
کد مطلب : ۳۰۰۲۳

برخورد فدراسیون فوتبال با بی اخلاقی‌ها و بی انضباطی‌ها درلیگ برتر

مهدی تاج تاکید کرد:
برخورد فدراسیون فوتبال با بی اخلاقی‌ها و بی انضباطی‌ها درلیگ برتر
برخورد فدراسیون فوتبال با بی اخلاقی‌ها و بی انضباطی‌ها درلیگ برتر
به رئیس فدراسیون فوتبال، این فدراسیون در فصل جدید لیگ برتر با هرگونه مظاهر خشونت به صورت جدی، قاطع و سریع برخورد مقتضی خواهد داشت.
تاج: امیدواریم فصل جدید، مملو از رقابت و جذابیت و عاری از خشونت،بی اخلاقی و بی انضباطی باشد
رییس فدراسیون فوتبال گفت: در لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ با هرگونه مظاهر خشونت به صورت جدی، قاطع و سریع برخورد مقتضی صورت خواهد پذیرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج گفت: با توجه به رویکرد قاطع ارکان‌ قضایی فدراسیون و به ویژه تصمیمات اخیر در کمیته های مربوطه، در فصل جدید لیگ برتر با هرگونه مظاهر خشونت به صورت جدی، قاطع و سریع برخورد مقتضی صورت خواهد پذیرفت.
وی تاکید کرد: در این باره مسئولان بخش های مربوطه در حوزه انظباطی، اخلاق و استیناف توضیحات کاملی را پیش از آغاز فصل جدید ارائه خواهند کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: امیدواریم در فصل جدید لیگ برتر، مسابقاتی مملو از رقابت و جذابیت و البته عاری از خشونت، بی اخلاقی و بی انضباطی چه در داخل و چه در خارج زمین باشد. به طور حتم، در این صورت است که مردم از فوتبال لذت می برند به خصوص حالا که ورزشگاه ها شرایط مطلوبی پیدا کرده اند و تماشاگران از فوتبال ناب لذت خواهند برد.
تاج خاطرنشان کرد که ارکان فدراسیون فوتبال در این مسیر با علاقمندان همراه هستند تا یک لیگ پر هیجان اما در مسیر اخلاق و انضباط در خاطرات ماندگار شود.
کد خبر 4693999
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين