۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۴
کد مطلب : ۳۰۵۹۴

گلزن جام جهانی به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد/ وکیل متهم: امیدوارم افتخاری دچار عذاب وجدان نشود

گلزن جام جهانی به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد/ وکیل متهم: امیدوارم افتخاری دچار عذاب وجدان نشود
وکیل پیشکسوت باشگاه استقلال تهران به رای دادگاه مبنی بر تحمل ۷۴ ضربه شلاق واکنش نشان داد.

به گزارش بیان ما به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، پس از این که دادگاه کیفری مجتمع قضایی کارکنان دولت به دلیل نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان، افتراء و ... حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال را به ۷۴ ضربه شلاق تعزیری و پرداخت جریمه‌ای بالغ بر یک میلیون ریال محکوم کرد.
در همین خصوص ابراهیم ربطی وکیل حسن روشن درباره حکم ۷۴ ضربه شلاق و جریمه یک میلیون ریال موکل خود در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: ۲ شکایت علیه حسن روشن مطرح شده بود که یکی از آن به زمان مدیریت وی در آکادمی استقلال بر می‌گشت که در آن زمان علی سامره مربی تیم امید این باشگاه بودند و مسائلی در این میان اتفاق افتاده بود که اعلام شد سامره پول دریافت می‌کرده و در نهایت این موارد حقیقت نداشت.

او ادامه داد: طرفین دردادگاه حاضر شدند و اظهار داشتند که هیچ شکایتی نسبت به یکدیگر نداشته و بعضی افراد غیرمسئول گزارشات کذب داده بودند و موضوع به خیر و خوشی و با میانجگری علی منصوریان سرمربی وقت تیم بزرگسالان استقلال خاتمه پیدا کرد.
وکیل روشن ادامه داد: شکایت دوم از روشن که به رضا افتخاری مدیرعامل سابق استقلال باز می‌گردد. باید بگویم تا جایی که من اطلاع دارم افتخاری از مدیران بخش ورزش بودند که با توجه به منصوب شدن در باشگاه تسلط زیادی در مدیریت نداشتند و حسن روشن در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود افتخاری همچون اختاپوس روی استقلال افتاده و دست بر دار این تیم نیست و وی همچون خیلی از پیشکسوتان اظهار نظر کرده است و از طرفی پرونده افتخاری هم در کمیته اخلاق رویت شد و وی به مدت ۵ سال از هر نوع فعالیت فوتبالی محروم شد. با توجه به صحبت‌های روشن، دادگاه صحبت‌های ایشان را توهین تلقی کرد و در نهایت حکم ۷۴ ضربه شلاق و جریمه صادر شد و در آن هنگام با وکیل افتخاری صحبت کردم، اما نکته حائز اهمیت این است که اگر افتخاری مشکلی نداشته پس چرا محروم شده است؟
بیشتر بخوانید:  روشن: هواداران استقلال خوشحال باشند ما هم راضی هستیم
قاضی بازنشسته قوه قضائیه و وکیل دادگستری بیان کرد: با افتخاری تماس گرفته شد و ایشان حاضر به گذشت نشدند و رضایت ندادند که  بسیار بسیار جای تاسف دارد که یک مدیر به اصطلاح ورزشی خواستار محکومیت اسطوره یک باشگاه بزرگ مثل استقلال باشد که البته ریاست محترم دادگاه با توجه به عدم سوء پیشینه روشن موضوع مجازات را به مدت سه سال تعلیق نمودند در نهایت امیدوارم جناب افتخاری دچار عذاب وجدان نشود.
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين