۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹
کد مطلب : ۳۱۰۶۶

ظهارات وزیرکشور درباره ورود پول‌های کثیف به انتخابات و احتمال ورود گروه‌های خرابکار به ایران در ایام اربعین

اظهارات وزیرکشور درباره ورود پول‌های کثیف به انتخابات و احتمال ورود گروه‌های خرابکار به ایران در ایام اربعین
ایلنا نوشت: وزیر کشور گفت: اگر گزارشات مستندی درباره ورود پول‌های کثیف به انتخابات داشته باشیم حتما جمع‌بندی می‌کنیم و به قوه قضائیه جهت رسیدگی ارائه می‌دهیم.
عبدالرضا رحمانی فضلی در جریان سفر به استان قزوین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به بازگشایی مرز خسروی چه تمهیداتی پیش‌بینی شده که شاهد ورود گروه‌های خرابکار به داخل کشور در ایام اربعین نباشیم، گفت: الحمدلله برنامه‌ریزی‌های لازم مبتنی بر تجربه‌های سال‌های قبل شده است. در حوزه پشتیبانی، تدارکات، خدمات و مباحث کنسولی تمهیدات لازم صورت گرفته است و با همکاری عراق ویزا را لغو کردیم.
وی افزود:‌ طی مراسمی فردا شاهد بازگشایی مرز خسروی هستیم و در امور زیرساختی و جمیع اقدامات امسال شرایط مطلوب‌تری را برای راهپیمایی اربعین خواهیم داشت و امیدواریم زائران را بتوانیم با شرایط بهتری اعزام کنیم که دعاگوی همه ما باشند.
وزیر کشور درباره برخورد با برخی اعتراض‌های کارگری عنوان کرد: حوزه کارگری متولی دارد ولی از منظر حوزه اقتصادی و هم از منظر امنیتی در وزارت کشور تلاش می‌کنیم با الگوی پیش‌بینی و پیشگیری نسبت به رفع مشکلات و موانع و پاسخگویی اقدامات را پیگیری کنیم در این زمینه معاونت اقتصادی فعال است و معاونت امنیتی و سیاسی هم اقدامات لازم را انجام می‌دهند و هر زمان لازم بشد مجموعه نظرات را جمع‌بندی کرده و به دولت ارائه می‌دهیم.
رحمانی‌فضلی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در آستانه انتخابات مجلس چقدر قرار است نظارت داشته باشید تا پول کثیف که قبلا درباره آن صحبت کردید وارد انتخابات نشود، گفت: در این زمینه قانون لازم را در لایحه جامعی که تقدیم مجلس کردیم پیش‌بینی کرده بودیم که همه هزینه‌ها از مبدا تا مقصد در بحث انتخابات بر اساس نظام مالی و حسابداری صورت بگیرد، متاسفانه این لایحه هنوز تصویب نشده ولی امیدواریم در ماه‌های باقی‌مانده این اتفاق بیفتد. اما در همین حد مواجهه با این موارد هم اگر گزارشات مستندی در این باره داشته باشیم حتما جمع‌بندی می‌کنیم و به قوه قضائیه جهت رسیدگی ارائه می‌دهیم.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين