مهاجم جنجالی با پرسپولیس تمدید می‌کند؟

17 شهريور 1398 ساعت 17:42

پرسپولیسی‌ها درصدد تمدید قرارداد با علیپور هستند، اما مشخص نیست این بازیکن قراردادش را تمدید می‌کند یا خیر؟


به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی علیپور، مهاجم جوان تیم پرسپولیس تهران که در سالیان گذشته برای این تیم مهره مثمرثمری بوده و آقای گل سرخپوشان لقب گرفته، هفته‌های گذشته با حاشیه‌های زیادی روبرو شده و حتی برخی‌ها از جدایی او خبر داده بودند، اما قرار است تا ساعتی دیگر او به ساختمان باشگاه پرسپولیس برود و با انصاری فرد صحبت کند.
مدیرعامل پرسپولیس در این باره می‌گوید: موضوع رفتن علیپور از پرسپولیس منتفی است. او یکی از ارکان پرسپولیس است و به او احتیاج داریم. علیپور امروز به دفتر من می‌آید تا برای تمدید قرارداد صحبت کنیم و از هوارداران هم می‌خواهم که از او حمایت کنند.
علیپور جوان که در برخی مواقع به تیم ملی هم دعوت می‌شد، درصدد بود تا پیش از شروع لیگ نوزدهم لژیونر شود و پیشنهاداتی هم داشت، اما در پرسپولیس ماند تا قراردادش به پایان برسد و از این تیم جدا شود. به نظر می‌رسد بر خلاف بیرانوند، مهاجم مازندرانی سرخ‌ها قراردادش را تمدید نکند تا سال آینده بدون پرداخت مبلغی برای رضایت نامه بتواند از تیم قهرمان ایران جدا شود.
او در دیدار با تراکتور که در ترکیب اصلی حضور داشت، نتوانست عملکرد خوبی ارائه دهد و هواداران به او انتقاد‌های زیادی کردند. همچنین این بازیکن که مهره خوبی برای کالدرون محسوب می‌شود، جزء برترین بازیکنان پرسپولیس بود.


کد مطلب: 31207

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/31207/مهاجم-جنجالی-پرسپولیس-تمدید-می-کند

بيان ما
  http://www.bayanema.ir