۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۳
کد مطلب : ۳۱۲۲۲

منزوی: ۸۹ آیتم دریافت مجوز حرفه‌ای توسط باشگاه استقلال حل شده است/ خیلی‌ها دوست دارند استقلال و پرسپولیس را زودتر از آسیا حذف کنند

منزوی: ۸۹ آیتم دریافت مجوز حرفه‌ای توسط باشگاه استقلال حل شده است/ خیلی‌ها دوست دارند استقلال و پرسپولیس را زودتر از آسیا حذف کنند
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، کامران منزوی درباره وضعیت هیئت مدیره استقلال گفت: با خروج سعادتمند ،تکلیف هیئت مدیره استقلال را وزیر ورزش و رئیس مجمع مشخص خواهد کرد.
او درباره آخرین وضعیت پرونده شفر و استقلال توضیح داد: هنوز پرونده او باز نشده و در همان زمان که شفر از استقلال جدا شد فتحی گفت مشکل حل می‌شود. وقتی شفر با تیم جدید قرارداد بسته دردسر استقلال کمتر می شود چون شفر استقلال را دوست دارد و برای هواداران احترام قائل است و این موضوع حل شدنی است.
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه طلب شفر از باشگاه استقلال چقدر است گفت: رقم دقیقی مشخص نیست و  اگر حرفی بزنم می شود سند، اما جرایمی وجود دارد که باشگاه آنها را در نظر گرفته است. مصوبات جلسات هیئت مدیره قبلی هم در این مورد هست که باید رسیدگی شود. بحث اصلی شفر مربوط به فصل دوم قرارداد او است که یک میلیون و دویست هزار دلار بوده و این مساله با توجه به قرارداد این مربی با بنی یاس باید در نظر گرفته و در نهایت حل شود.
منزوی درباره مشکلات استراماچونی در تهران و اینکه به نظر می‌رسد این مربی کمی عصبی است گفت: استراماچونی مربی بسیار بزرگی است و فردی که به سرمربیگری اینترمیلان می‌رسد نمی‌تواند مربی کوچکی باشد، او تعصب خاصی به کارش دارد و بسیار جدی است، اما متاسفانه ما صبور نیستیم و اجازه نمی‌دهیم کسی که از یک کشور حرفه‌ای آمده راحت با تمرکز کارش را انجام بدهد.
منزوی بیان کرد: استراماچونی حتی باید با سیستم ترافیک تهران هم آشنا شود و این رانندگی که ما می‌کنیم در هیچ کجای دنیا نیست. او تازه ۳  ماه است که به تهران آمده و متاسفانه با شرایطی که داریم حاشیه ها رو به افزایش است. مثلا لیگ تعطیل می‌شود یا خیلی اتفاقات دیگر می‌افتد اما در مجموع با درایتی که همکاران ما دارند این مسائل عادی می‌شوند. هر خواسته ای که استراماچونی داشته باشد ما باید آنها را اجابت کنیم.
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال افزود: حضور میلیچ و دیاباته در استقلال صد در صد خواسته این مربی بود و اگر او بازیکن دیگری هم بخواهد برای  جذب اقدام می‌کنیم. اگر شما الان به مجموعه انقلاب بروید متوجه می‌شوید که ما شرایط خوبی از نظر زمین تمرین داریم و اجازه ندادیم اتفاقات سال گذشته تکرار شود. زمین دیگر ما هم ورزشگاه نفت تهرانسر بوده و به صورت مستمر در حال استفاده است. در مورد استراماچونی و فتحی هم اعتقاد دارم باید یکدیگر را بشناسیم و آرام آرام اخلاق‌های طرفین دست هم می‌آید.
او در مورد جذب روزبه چشمی گفت: با هماهنگی های  انجام شده و با درخواست استراماچونی، باشگاه با این بازیکن قرارداد یک ساله قرارداد بست و از امروز به تمرینات اضافه می‌شود. این مربی برای ۲ پست هافبک دفاعی و دفاع وسط به چشمی نیاز دارد. هر بازیکنی آرزو دارد یک روز سطح بالاتر از فوتبال کشورش را تجربه کند ولی او در نهایت ترجیح داد یک سال دیگر در استقلال بماند.
منزوی: ۸۹ آیتم دریافت مجوز حرفه‌ای توسط باشگاه استقلال حل شده است/ خیلی‌ها دوست دارند استقلال و پرسپولیس را زودتر از آسیا حذف کنند
عضو هیئت مدیره استقلال در مورد جذب یک مهاجم و هافبک هجومی جدید گفت:سیاست باشگاه این است هر درخواستی که استراماچونی داشته باشد را عملی کنیم و قطعا اگر او بازیکنی را بخواهد برای جذب آن اقدام خواهیم کرد.
او بیان کرد : ما از ۲ هفته پیش کار بسیار سنگینی داشتیم و شبانه روز کار کردیم که ابتدا مجوز بازی ۴ بازیکنمان را بگیریم. بخش دیگر کار ما هم بابت پرداخت طلب بازیکنانمان بود که این موضوع هم انجام شد و بخشی از طلب بازیکنان پرداخت شد و بخش دیگری هم طی روزهای آینده پرداخت می‌شود. در مورد مجوز حرفه‌ای هم باید بگویم که ظاهرا در ایران اینگونه باب شده که اگر طلب بازیکنان قدیمی را بدهید مجوز صادر می‌شود، اما دریافت این مجوز حدود ۹۰ آیتم دارد که همه موارد در حال پیگیری است.۸۹ آیتم دریافت مجوز حرفه‌ای توسط باشگاه استقلال حل شده و فقط یک مورد باقی مانده که طلب بازیکنان قدیمی استقلال است که این موضوع هم تا روز چهارشنبه که آخرین فرصت استقلال است حل خواهد شد. مدارک این کار هم جمع آوری شده و قرار است تا روز پنجشنبه توسط فدراسیون فوتبال به AFC ارسال شود.
منزوی در خصوص اینکه ظاهرا استقلالی‌ها فرصت ندارند و با توجه به تعطیلات خطر این باشگاه را تهدید می‌کند گفت: آن ۲ روزی که دوستان ما گفتند ۲ روز اداری بود. ظاهرا خیلی‌ها دوست دارند استقلال و پرسپولیس را زودتر از آسیا حذف کنند و چنین حرف‌هایی را مطرح می‌کنند. ما حدود ۳۵ میلیارد ریال بدهی داریم، اگر چه بدهی کل باشگاه بیشتر از این عددها است اما برای دریافت مجوز امسال باید ۳۵ میلیارد ریال پرداخت کنیم.
عضو هیئت مدیره استقلال در مورد میزان بدهی باشگاه استقلال گفت: بدهی بسیار زیاد است، اگر بخواهم عدد و رقم را بگویم خودم هم می‌ترسم. از سال ۴۸ تا امروز بدهی مالیاتی زیاد داریم که با کمک وزارت ورزش این مشکل حل می‌شود. فتحی در دوران مدیریتش بین ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان از بدهی‌های گذشته استقلال را پرداخت کرده است.
منزوی گفت: در اساسنامه باشگاه هم آمده هر گونه عزل و نصب در باشگاه در اختیار مدیرعامل است و هیئت مدیره ورودی به این قضایا نخواهد کرد. او بنا بر صلاحدید خودش استعفا داد و مدیرعامل باشگاه هم با آن موافقت کرد.
وی در خصوص اینکه آیا بین فتحی و استراماچونی اختلاف وجود دارد گفت: این اسمش اختلاف نیست، بلکه فرصت خواستن برای هماهنگی است. استراماچونی مربی بزرگی است و اعتبار خود را به اینجا آورده تا نتیجه بگیرد. فتحی و استراماچونی زمان می‌خواهند که اخلاق یکدیگر را بشناسند. شما در سال‌های قبل می‌دیدید که استقلال تمریناتش را در زمان مناسب شروع نمی‌کرد. معمولا این دغدغه ها وجود داشت اما امسال بلافاصله لیگ که تمام شد با استراماچونی مذاکره کردند و بلافاصله کار نقل و انتقالات را شروع کردند. بعد هم نفرات مد نظر مربی جذب شدند و استراماچونی اصرار داشت کریمی، چشمی، دیاباته و میلیچ حتما جذب استقلال شود. من مطمئن هستم فتحی و استراماچونی به زودی زوج خوبی خواهند شد و هواداران از این تیم لذت می‌برند.
منزوی: ۸۹ آیتم دریافت مجوز حرفه‌ای توسط باشگاه استقلال حل شده است/ خیلی‌ها دوست دارند استقلال و پرسپولیس را زودتر از آسیا حذف کنند
عضو هیئت مدیره استقلال تاکید کرد: منتظریم اگر استراماچونی بازیکنی مد نظرش است را به مدیرعامل اعلام کند و من به نیابت از هیئت مدیره اعلام می‌کنم اگر سرمربی شرایطی را برای فراهم شدن خواست ما آن را تمام و کمال انجام می‌دهیم.
او در مورد اینکه ظاهرا برخی اعضای هیات مدیره با استراماچونی زاویه دارند گفت: مطرح شدن این موضوع کمال بی انصافی است. در مورد ماجدی باید  بگویم که نمی‌دانم اگر ماجدی و استراماچونی در خیابان یکدیگر را ببینند آیا سرمربی استقلال ماجدی را می‌شناسد یا خیر؟ یکی از بازیکنان قدیمی ما گفته بود همه در هیئت مدیره با هم اختلاف دارند. ما این روزها از ساعت ۵ عصر تا پاسی از شب در کنار هم در حال کار برای باشگاه هستیم. شاید برخی ها از قیافه فتحی خوششان نمی‌آید و او چهره خوبی ندارد. اگر به خلیل زاده زنگ بزنید و سوال کنید او می‌گوید هر تصمیمی بگیرد مورد موافقت جمع است، چون بدون تعامل نمی‌شود کار کرد. من خواهش می‌کنم استقلال و پرسپولیس را همانند یک جامعه بدانید و وقتی مشکلات اقتصادی روی جامعه اثر می‌گذارد به طور حتم روی این دو باشگاه هم اثر منفی خواهد داشت. البته هوادار استقلال مطالبه دارد و آنها تاج سر ما هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين